Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vezetés és a törvények...

A vezetés és a törvények miért a kisebbség, és miért nem a többség mellé állnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy a c kategóriás állampolgár a sorozatos,bizonyított lopást büntetés nélkül megússza(nálunk ez történt),de ha engem kaptak volna el érte,mint tisztes magyar polgárt,lesittelnek.Miért van ez,titeket nem háborít fel?Engem nagyon,és cselekvésre buzdít!

2013. aug. 17. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Tudod, a politikában minden a hatalomról és a szavazatokról szól.


A cigányság egy igen könnyen megvezethető, dinamikusan növekvő szavazóréteg.Az integrálásuk nem is cél,mert egy öntudatosabb cigányság nem biztos, hogy az adott pártra voksolna.

A cigányok csak és kizárólag a szavazatokért vannak pozitívan diszkriminálva.

2013. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ozmium42 ***** válasza:
52%

Csak ismételni tudom:


"A cigány etnikum az autochton magyar lakosság ellen bevetett demográfiai-biológiai taktikai fegyver, amelyet a magukat liberálisnak álcázó transznacionális politikai tényezők alkalmaznak az adott területen élő őshonos magyar, vagy rég honosult sváb, szlovák lakosság felszámolására, olyan módon, hogy ezzel megvalósítják az eredeti lakosság elleni etnocídiumot. Ezen transznacionális politikai és gazdasági tényezők tevékenységüket szociálpolitikának és humánpolitikának álcázva és azt szegregáció elleni harcnak feltüntetve, a magyar lakosságot ősi életteréről, lakhelyéről olyan módon szorítják ki, és mezőgazdasági termőterületeit fokozatosan, -közvetve- olyan módon foglalják el, hogy a helybeli vagy oda bekötöző vagy oda tervszerűen beköltöztetett alacsonyabb tudatszintű cigány népességet további szaporodásra bátorítják. Valamint ezzel egyidejűleg különféle bürokratikus szabályozásokkal csökkentik az állam rendfenntartó szervezeteinek mozgásterét és hatékonyságát. Az önvédelemre szerveződő és berendezkedő személyeket és csoportokat szélsőséges rasszista szervezeteknek nyilvánítják és önvédelmi, vagyonvédelmi tevékenységüket büntető kategóriaként kezelik. Ennek következtében a körzetben a kriminalitási mutatók megemelkednek. A magyar lakosság élet és vagyonbiztonsága rohamosan romlik, majd veszélybe kerül.

Ennek a magyarellenes etnocídiumnak a sebessége úgy növelhető, hogy a fentiekkel párhuzamosan a magyar népesség iskolarendszerét elcigányosítják."

2013. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

"Engem nagyon,és cselekvésre buzdít!"


Aha, írja ezt minden panelforradalmár a GYK-n, akik aztán a kisujjukat se mozdítanák meg, nemhogy tennének valamit.


A törvények pedig mindenkire vonatkoznak, csak te direkt kiszemezgeted a neked nem tetsző eseményeket és bemeséled az elfogultságra amúgy is súlyosan hajlamos fejednek, hogy a kicseresznyézett pár eset az összes eset objektív mintjája. Hát nem.

2013. aug. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köztük élek,barátom,ellentétben veled,aki eddig csak mesekönyvben látott cigányt!
2013. aug. 18. 00:03
 5/7 anonim ***** válasza:

"Köztük élek"


és ezért azt hiszed, hogy minden más magyar is. Nem, nagyon nem. Hozzád hasonló helyzetben mondjuk van 1 millió választópolgár, ami felénk igazán nem többség, csak te hiszed azt rá. Vidd többre az életben és nem kell ott élned, az én szüleim megtették.

2013. aug. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyanok között élek, akik 4 órás minimálbérre vannak bejelentve, a többit zsebbe kapják és többet keresnek, mint én, aki rendesen.


Undorodom az adócsaló magyaroktól, mert köztük élek. Mit lehetne tenni ellenük, hogy végre ne a becsületesen adózokon csattanjon az ostor?

2013. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"De így hogy egy buta cigány vagy aki elhisz mindenféle hazugságot EGY SZAVAD NEM LEHET a magyarok felé te id!óta bar0m!"


Mégis buta cigányként - ami ugyan nem vagyok - mégis havonta az általam megdolgozott összeg 47%-a, utána további 27%-a és a tranzakciós adót adom be a közösbe.


Ezzel szemben míg Te azt mondod Szíriuszról érkezett hun-avar kontinuuitásban edződött szkíta-ősmagyar, hogy helyette ügyeskedni kell és megpróbálni kikerülni az adófizetést. Miben különbözöl Te a cigánytól, aki kirabol annál, hogy az adót sosem fizető magyar testvéreim 1 millió forintos műtéteit finanszírozom, mert én nem tudom eltitkolni a jövedelmem, vagy feketén dolgozni?

2013. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!