Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt vettem észre interneten,...

Azt vettem észre interneten, fórumokban, kommentekben, itt is, a többség a szocik pátján áll, fizetik ezeket, vagy ez a hangos kisebbség, hol vannak a Fideszesek?

Figyelt kérdés
Talán dolgoznak?
2013. márc. 7. 10:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak te érzed így szerintem,van bőven itt Fideszes is.
2013. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
persze, hogy dolgoznak!!! valószínű fizetve vannak ezek a kommunista beírók!!! Orbán Viktor mocskolásából élnek.
2013. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán már nincsenek is "Fideszesek?" azért nem látod a kommentjeiket. :D :D
2013. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem minden egyes "Mocskos Orbán!" hozzászólás után csilingel a mobilom, jön az sms hogy jóváírás történt a számlámon.

Most is kerstem egy kis pénzt!


(Látom téged sem az eszedért etetnek.)

2013. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
De jo, hogy észrevetted. Legalább te tarts ki! Irj akár ezer helyett is!
2013. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mire jó ez az egymás gyalázása?

Nem is tudod, személy szerint kivel vagy ilyen ellenséges, de jó a kis lelkednek, ha valakibe bele tudsz kötni, valakit le tudsz .... nem értem, értelmetlen, hiábavaló gyűlöletkeltés az egész.


Valamikor a rendszerváltást követően mondta nekem egy hithű, akkoriban újnak számító párt helyi képviselője, hogy a választások előtt a különböző pártok már fehér asztal mellett megegyeznek, hogy melyik párt fogja megnyerni a választást. Ennek megfelelően mindegyik úgy intézi a saját propagandáját, és egyebeket, hogy az össznépi cirkusz végeredménye az legyen, amiben megegyeztek.

Ha ez igaz, akkor mi értelmbe van annak, amit ti itt csináltok?????

2013. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"hol vannak a Fideszesek?"


Bértapsolnak valamelyik fideszes sajtótájékoztatón ;)

2013. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát csak vannak még Fideszesek, mert a két harmad az 2/3...
2013. márc. 7. 10:25
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Igen, a kétharmad az kétharmad. Bölcs mondás, kár, hogy nem lesz nagyobb tőle a GDP.

Lehetne érvelni sok minden mellett és ellen, de ahhoz vitapartner kell. A vitapartner fő tulajdonsága, hogy vannak higgadt érvei. Amit lehet végiggondolni, elfogadni, vagy megcáfolni. De ehhez megfelelő légkör kell, a mocskolódás, alaptalan rágalmazás, a csak azért is megalázlak, ha már mást nem tudok típusú hangvétel nem a megfelelő légkör.

Ezért nem tartom érdemesnek a véleményemet leírni. Választ úgy sem kapnék rá, csak ocsmány szavakat. Köszönöm, nem. De amúgy örömmel tenném.

2013. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A bárányok hallgatnak.
2013. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!