Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az Magyarországon,...

Miért van az Magyarországon, hogy aki intelligens, az nem akarja, aki pedig buta, mint a föld, az akarja, de nincsenek meg hozzá a képességei?

Figyelt kérdés

Meg lehet figyelni, hogy a kisebbségeket védő embereknek sokkal több eszük van és sokkal kulturáltabbak, mint azok, akik gyűlölik a kisebbségeket.


Na már most miért van az, hogy pont az okos emberek akarják, hogy a cigányság itt legyen Magyarországon és minél több legyen belőlük, minél több joguk legyen és minél több magyart öljenek meg, aztán pedig minél többen megússzák közülük?


A legintelligensebb magyaroknak, a társadalom krémjének nem pont azért kellene tenniük, hogy az egész magyarság minél kevesebbet szenvedjen?

De mivel nem csinálnak semmit, sőt még támogatják is a pusztítást, ezért az alacsonyabb, bunkóbb rétegek elárulva érzik magukat és ők meg csak addig képesek eljutni, hogy "na, akkó mészároljukk le az összes cigányt ircsukki!!!" és máris itt van a probléma, hogy erőszakba fullad a dolog...



2013. aug. 18. 14:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
21%
A válasz: EU
2013. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem a társadalom "krémjének" sem ez a célja. Csak mivel a bunkó réteg az idézett stílust és agressziót képes csak felfogni, ezért hiszi, hogy a pusztítás támogatva van és nem csinálnak semmit.
2013. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
17%
Mert a szellemi sérültek gond nélkül állatiasítják le a cigányságot, míg nekünk feltűnik az az apróság, hogy hé, ők is emberek és ők is magyarok. Mondjuk ezért.
2013. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
80%

Nem érted az egészet kérdező.


Valakik ügyesek, így képesek egy olyan környékre költözni, ami úgymond jó környék, tehát ott nincsenek cigányok.Az utcák sterilek , rend van , jó közbiztonság , kedves szomszédok , nyugalom...stb

Ezek az emberek ,nem értik, hogy miért utálják sokan a cigányokat.Elhiszik amit a TV-ben látnak meg amit a Népszabadságban olvasnak.


Mi régebben nem voltunk úgymond "gazdagok", egy rossz környéken éltünk, bizony meggyűlt a bajunk a cigányokkal.

A szüleim is tanult, intelligens emberek, egyáltalán nem szeretik a cigányokat,sőt...

Sem ők sem én, nem hisszük el amit a TV2, RTL meg úgy általánosságban a baloldali média mond.


Szerencsére, már egy jó környéken élünk, itt nincsenek cigányok.De este a belvárosban kötöttek már belém , nem is egyszer volt velük összetűzésem.

2013. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
14%

"Valakik ügyesek, így képesek egy olyan környékre költözni, ami úgymond jó környék,"


Igen, az a "jó környék" az ország 80%-a. Talán cseppett az is visszás számunkra, hogy 10-15%-nyi népesség próbálja a másik 80-nak megmondani, hogy mit kellene gondolnia.


Ha egy tízmilliós országban kb. 1 milliónak van ilyen gondja, akkor bőven van helye társadalmi vitának arról, hogy mit kell tenni, nem lefeküdni az egymillió hőbörgő barom lábai elé.

2013. aug. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

"Mert a szellemi sérültek gond nélkül állatiasítják le a cigányságot, míg nekünk feltűnik az az apróság, hogy hé, ők is emberek és ők is magyarok. Mondjuk ezért."


De az miért nem zavar téged, hogy ezek az emberek magyar életek tízezreit, ha nem százezreit keserítik meg? Neked pont azért kéne tenned, hogy minél kevesebb magyar szenvedjen, nem pedig azért, hogy minél többnek legyen rossz.


Meg amúgy hogy lehetnének magyarok, ha egyszer cigányok? Ez olyan, mint amikor a szamárra azt mondod, hogy ő szamár, de attól még ő is ló, vagy mondjuk egy farkasra azt mondod, hogy ő egy farkas, de attól még ő is egy kutya...

2013. aug. 18. 15:14
 7/51 anonim ***** válasza:
22%

"Meg amúgy hogy lehetnének magyarok, ha egyszer cigányok?"


Nem! Ők is magyar állampolgárok! Ugyanolyan jogai vannak, mint neked vagy nekem!

2013. aug. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

5#


Az a 80 százalék azért túlzás.


Régebben másként gondolkodtam.

Úgymond az egyén alapján ítéltem, de mindig pofára estem.

Ezután befejeztem ezt tündérmesét, cigány emberben nem tudok megbízni többé.


Én megértem és teljesen együtt érzek azokkal akik úgymond, fertőzött területen élnek.

Nem kell elvből elutasítani az ő véleményüket.


Nem tud minden ember jó környékre költözni.

Ahhoz hogy kitáguljon a jó környék, ahhoz a cigányokat valahogy egy kupacra kellene költöztetni minden településen és fokozott rendőri jelenlétet biztosítani a környékre.

2013. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
1%

"De az miért nem zavar téged, hogy ezek az emberek magyar életek tízezreit, ha nem százezreit keserítik meg?"


Mert ők magyarok, akármennyire is mélymagyarkodtok. Tudom, hogy felétek értelmezhetetlen az a tény, hogy az etnikum nem minden (főleg így, hogy a magyarság nem más, mint kb. 20 nép keveréke a kazároktól a besenyőkön át a svábokig), de ez így van.


De a példád használva, honnan gondolod, hogy a rasszistáknak szavazójogot kellene adni? Elvégre ők agyi majmok, majmoknak pedig nem jár.

2013. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
78%

Meg van a másik (bal)oldalnak a pszichológiai módszere az igazság lejáratására: a saját véleményüket trilliószor ügyes csúsztatásokkal, komoly hangnemben ismételgetik, és akkor máris a fotelembernek nem az a vélemény fog tetszeni, amelyik megegyezik aránylag a történtekkel, hanem az, amelyikhez a kicsi lelke jobban tud igazodni. Ezt használja fel a média és a politika többszörös hatékonysággal.


Klasszikus példa:


"Hogyan hatott rátok, athéni férfiak, vádlóim beszéde, nem tudom; én bizony magam is kis híján beléjük feledkeztem, olyan meggyőzően beszéltek. Ámbár igazat úgyszólván semmit nem mondtak." (Szókratész védőbeszédje)


És mondott egy többórás beszédet a semmiért, mert elítélték.

2013. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!