Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert van az, hogy az internet...

Miert van az, hogy az interneten mindenki Orbant szidja, de megis a többseg öt szavazza meg?

Figyelt kérdés
En valahogy nem ertem az egesz orszagot, a neten mindenki csak Orbant kritizalja, de a valasztasoknal egyertelmü,hogy ö a legjobb...
2013. aug. 19. 08:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy ....

Letiltanának.

Nincs rá szó.

A kérdés maga is egy ....

2013. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Azért az a többség általi megszavazás már régen volt.

Igazából két része van a válasznak. Egyrészt akinek kritikus véleménye van sokkal nagyobb az esélye, hogy ezt elmondja egy olyan felületen, ahol nyugodtan megteheti.

Másrészt te még sosem találkoztál Fidesz bér... izé pártoló kommentjével?

2013. aug. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Mert nem minden választópolgár van fent a neten. Jellemzően az intelligensebbek neteznek (bár van bőven ellenpélda is), köztük pedig értelemszerűen kevesebben szeretik a kormányt.
2013. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De ezt akkor sem ertem...Az utcan is nyugottan kimondhatja amit gondol, nem kell sunyi modon az interneten irogatni. Nem a kommunizmusban vagyunk ahol nem mondhattad azt amit gondoltal...

Regen en se szerettem Orbant, söt...De rajöttem,hogy a kommunizmus ota nem volt ilyen jo miniszterelnökünk, vagy nincs igazam ?

2013. aug. 19. 08:30
 5/14 anonim ***** válasza:
2%
szocik panaszkodnak... fel se tudják fogni, hogy milyen mély válságban van európa és az ország ... Ehhez kell némi intelligencia!
2013. aug. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Azok szavazták meg, akik még nem tartanak az internetnél. :P
2013. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

Nem azért mondom mert jobboldal, de a jobbikon kívül eddig kb mindenki felsült. (igaz a jobbik még nem volt kormánypárt).

Ha a jobbik lenne akkor vagy kiderülne hogy ők se különbek, vagy az hogy jók (ez az esély MINDEN pártnál megvolt.... )

2013. aug. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vakok között a félszemű a császár.
2013. aug. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Miert van az, hogy az interneten mindenki Orbant szidja, de megis a többseg öt szavazza meg?"


A sok kutya csak ugat, de nem harap.

2013. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mégis kit szídnának, ha bekrepált az életük?

Kádárt?

2013. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!