Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz direkt rúg bele...

A Fidesz direkt rúg bele mindenkibe? Direkt utáltat meg mindenkit saját magával? Direkt akarják elveszíteni (már megtették) végleg a hitelüket az emberek felé? Csak a Jobbik maradt?

Figyelt kérdés

Végig nézegettem mit ígértek 2010 előtt, és mi lett belőle. Emlékszem mekkora boldogság volt a környzetemben hogy végre eltakarítottuk a szocikat a kormányszékből, és 2/3-uk lett, hátha egy jobb világ fog végre beköszönteni.

Aztán alig 2,3 év alatt elérték hogy pont a saját szavazói körük fordul ellenük, és ma már keserűen szégyenlik hogy rájuk szavaztak. Én ugyan nem rájuk szavaztam, de bíztam bennük. Ma ott tartunk hogy minden ismerősöm a Jobbikra szavazna, mert nincs más kire (én már akkor megmondtam).

Szerintem egy katasztrófa amit Fidesz csinált, annyira rossz a kommunikáciújuk, meg a stratégiájuk hogy az valami borzasztó. Ami még pozítiv lenne a részükről, azt is elbaltázták. Meglehetett volna rendesen is oldani a rendőr nyugdíjat meg a leszázalékolást, erre rárontottak mindenkire baltával, a hitelesekkel érdemben hasznosat nem tettek, közbiztonságot nem hogy 2 hét alatt, de még rosszabb lett, elszámoltatás egy szégyen csőd, még a bűnösök kaptak kárpótlást (nokia dobozos, mert penészes a börtön fala), és azt akkor abba is hagyták. Gyakorlatilag nem tudok olyat mondani ami bejött a Fidesznek.

NEM VAGYOK BALOS MIELŐTT VALAKI ELKEZDENÉ, JOBBIKOS VAGYOK, de bíztam a Fideszben (és ezt most direkt írtam szégyenemben kisbetűvel).



2013. aug. 24. 16:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én csak abba kötnék bele amit látok:

Szerintem nem csökkent a rezsi, legalább is más is azt mondja hogy nem vette észre.

Csökkent 2%-al az állam adósság, hűha, még mindig ott van vagy 70% vagy mennyi.

Miaz hogy csökkentek a munkanélküliek száma, én is az vagyok, állandóan azt hallani hogy mindenhol elbocsátások vannak.

Ez az 1 kulcsos kizárólag a gazdagoknak vált hasznára akik 300 ezreket keresnek, az a pár aki mondjuk 2 minimálbérből él, az nem veszi észre.

Továbbá ugyan úgy mindenki szemét minimálbérrel akarják kiszúrni, az államszektorban konkrétan filléreket fizetnek.

Btk szigorítás? Jah mostmár 1 gyorshajtásért, alkholszondáért akár ott is hagyhatod letétben az autót, ám az öregeket, meg úgy cuzámen az embereket, rendőröket sehol nem védi meg, még a rendőrnek kell bíróságra járkálnia ha teszi a dolgát.

Pénztárgépek? Tökre nem érdekel, a kínaiak most is szanaszét seftelik az agyukat olyan látványosan ülnek a piacaik körül cigit árulva hogy legszívesebbe pcsán rugnám az összes navost, és pofájukat nyomnán bele a szétdobált szemétbe amit azok állatok hagynak maguk mindig.

Családi adókedvezmény? Igen ha sokat keresel.

A segélyből élést még mindig támogatják.

Dohányosok kitiltva? Ezt konkrétan egy étterem tulaj akármikor megtehette, kirakott egy 1000 forintos táblát, és máris nem volt egy dohányos sem.

És mivan a 2 hét alatt rend lesz, vagy a söralátét adópapír dolgokkal, nem is beszélve a Gyurcsány börtönben lesz ígérettel? Nem hogy börtönben nincs, konkrétan saját pártja van, és kampányol még mindig. Elszámoltatás nem hogy nem volt, haném mi fizettünk nekik még pénzt a penészes börtönfalért.

És igaza van aki azt mondja ha keresek 500 rugót, még mindig jobban megéri minimálbérre bejelenteni, mert inkább legyen nettó 400 ezrem zsebben, mint 250 tisztán, de nem kapok a befizetett adók után semmivel sem jobb ellátást, szolgáltatást.

Abból a fekete pénzből el lehet menni magánorvoshoz, aki ténylegesen foglalkozik az emberrel, vagy autót használni bkv helyett, esetleg magániskolába járatni a gyereket.

Igen tényleg ne jöjjön vissza a baloldal, de szerintem a fidesz is nyugodtan eltűnhetne, én leginkább azt szeretném hogy a Jobbiknak legyen 100%, és akkor nem kéne kisebb parlament sem, mert nincs szükség a többi megélhetési pártra, politikusra.

Nem azt mondom hogy legyen 1 párt rendszer, de ha csak 1 értelmes pártból lehet választani, akkor a többire mi szükség van?


Sőt a hab a tortán hogy a fidesz nem használja ki a 2/3 adta lehetőségeit, mert a cigánykérdést is simán meglehetne oldani egyszer és mindenkorra elfogadható módszerekkel, és hidd el nekem hogy ha ezt megtenné, megkapnák még egyszer, de nem teszi, mint nagyon sok minden mást sem, csak arra van eszük hogy a sajátjaiknak csináljanak törvényeket meg pénzt.

2013. aug. 25. 02:51
 12/13 A kérdező kommentje:

*És még a munkanélküliekhez annyit hogy azért tűnhet csökkenésnek mert 3 hónap után már nem jár segély, és akkor azt hiszem átkerül egy másik kategóriába. Vagy még ha ez nem is, akkor csak simán kimegy külföldre. Arról rohadtul nem beszélnek sehol sem én sem tudok pontos adatokat csak saccolásokat hogy állítólag legalább 100 ezer külföldön dolgozik, és valószínűleg ott is él már. Na most ezt a statisztikát lehet összevissza értelmezni, attól függ ki csinálja az excel táblázatot.

Meg az hogy mindenhova idegilenesen felvesznek amíg jár az ember után valamilyen kedvezmény, utána meg kirugnak? Arról sincs szó, engem is anno kizárólag a start kártya miatt vettek fel, meg is mondták.

2013. aug. 25. 03:02
 13/13 anonim ***** válasza:
8%
Teljesen egyértelmű hogy már csak a Jobbik maradt mint utolsó remény...
2013. aug. 25. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!