Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki gondolkodik azon, hogy...

Ki gondolkodik azon, hogy elmenjen külföldre?

Figyelt kérdés

Hova mennétek?

Miért?



2013. aug. 25. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Esetleg.


Horvátország, Szlovénia


Mert szar a közbiztonság és inkább élek veszélyes ultrák között mint veszélyes cigányok között...

2013. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Én például. És munka miatt. Itthon nem tudnék értelmesen elhelyezkedni a szakmámban (fizikus), igaz nem is szeretnék a szakmában, hanem inkább pénzügyi területen. De rokonon keresztül lehetőségem van elhelyezkedni egy ilyen céghez amerikában. Annak ellenére, hogy milyen undorító politikája van, félre tudnám tenni az eziránti gyűlöletemet, és kimennék oda dolgozni az itthon is nem olyan kevés fizetés többszöröséért.
2013. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Senki.
2013. aug. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Erősen gondolkodom rajta de ez a jövő zenéje. (Ausztria, Németország)


A jövőbeli szakmám miatt. Itthon szinte esélytelen hogy normálisan elhelyezkedjek vele.

2013. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Én majd Angliába szeretnék
2013. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Én igen.

De, úgy , hogy ingáznék.

Persze, miután meglesz a diplomám.


Jelenleg is Magyarország nyugati részén élek ,a családból édesapám is Ausztriában dolgozik.

Teljesen megéri ,az ottani fizetést itthon költi el az ember, itthon többet ér, mint ott.

Emellett, Magyarország gazdaságának jót tesz.

2013. aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Akik lepontoztak 0%-ra, azoktól kérdezném, hogy mit kifogásolnak a válaszomban? Netán nem a kérdésre válaszoltam?!
2013. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Jogot fogok tanulni, és kb. mást nem is csinálok nem járok el különösebben próbálok jól átlagolni, angol anyanyelvi szinten megy franciát felfejlesztem, 2-3 év után ösztöndíjjal anglia ha az megvan postgrad l'École Normale Supérieur és onnan Brüsszel, de ez csak egy terv, lehet másféle jogász szeretnék, majd lenni ez 2 év kb. és kiderül, sajnos az itthoni reálbérek mellett, egyes terveim nem megvalósíthatóak.
2013. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8-as Magyarországon tanulsz jogot, azzal ki fog alkalmazni téged külföldön? Senki! Ott mások a jogszabályok.
2013. aug. 25. 17:25
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
# 9/9 Simán megtanulja a kinti jogot, ha jól beszéli az ottani nyelvet. Nem egy ismerősöm van aki kint érvényesült a jogi diplomájával.
2013. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!