Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Cél a demokrácia köntösébe...

Cél a demokrácia köntösébe bújtatott diktatúra?

Figyelt kérdés
Ha jövõre ismét a Fidesz nyeri a választást,(csak ámulok és bámulok hogy O.V. Fb oldalán miket írnak neki. Isten áldja meg, Ön a mi megváltónk stb. Normálisak ezek???) akkor mi vár ránk? Úgy gondolom, a személyi kultusz, (mely szinte minden diktatúrának alapja) már sajnos jelen van. Vajon túl borúsan látom a helyzetet?
2013. aug. 26. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Ilyeneket idős emberek irkálnak a politikusoknak.

Nem csak Orbánnak, hanem Gyurcsánynak is vannak efféle "rajongói".


Hallottál te már 20-30-40 éves embert Orbánt isteníteni?

Na, látod.


Az idősek könnyen megvezethetőek.

Van 2 nagy csoport:

-Gyurcsanyista: , azt reméli, hogy ismét 5 forint lesz a kifli , 10 a tej és szocializmus lesz.

Bár ez némely MSZP szimpatizánsra is igaz.


-Orbán párti:Úgy gondolja, hogyha Orbán Viktorra szavaz akkor ő nagy hazafi.

Emellett, meggyőződéses antikommunista

2013. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elsö válaszoló. Háát, én bizony a fiatalabb korosztály beírásait is olvastam. Ugyanazt írják, mint az idösebbek. Áldja meg az Úr stb... Egyébként kiválóan müködik a propaganda és a cenzúra azon az oldalon. :-S Ez pedig egy irányba mutat. (szerintem)
2013. aug. 26. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Diktatúrát szerinted csak az vezethet, aki benn ül a parlamentben ?
2013. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A facebook oldalon írt kommentek cenzúrázva vannak. Csakis a pozitívak maradnak meg, a többit törlik.
2013. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Khmm hát Józsi bácsi a tanyáról biztosan nem fogja...
2013. aug. 26. 19:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezért írtam hogy azon az oldalon a cenzúra egyben propaganda is. De ilyen személyi kultuszt...a 21. században...
2013. aug. 26. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!