Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye milyen jó? Új állami...

Ugye milyen jó? Új állami pénzből épített stadion lesz! Hajrá Haladás!

Figyelt kérdés
[link]

#FIDESZ #MSZP #Szombathely #haladás #m Jobbik #Szombathelyi Haladás
2013. aug. 29. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép. De látom a parkoló kiépítésénél már realisták voltak a tervezők, hogy csak 200 helyet terveztek. :)

Mennyien is vannak egy meccsen kint átlagban (ha nem a Fradi a vendég)? 2 ezren?

2013. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Haladás meccseken elég sokan szoktak, lenni és nem 200 parkoló van..
2013. aug. 29. 18:33
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Tegnap pont ilyet szartam, ha kell eladó makettkén 10000ft
2013. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
??
2013. aug. 29. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Itt 200 hely van a terven, vagy annyi se. Számolni csak tudsz. Gondolom be kell áldozni területet az eredeti parkolóból. A legutóbbi Haladás-Győr (Győr pedig elég szomszédvár! és nem Mezőkövesd) meccsen 2490 néző volt.
2013. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem remek ötlet, sőt ne csak a régieket újítsuk fel, és építsünk újakat, de szerintem minden kórházat, rendőrséget és tűzoltóságot építsünk át standionná. Majd ezek után csináljunk egy stadionmutyit is, így minden utcában lehet stadion
2013. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Gondolod, ha új stadion lesz, akkor majd elmegy 5000 ember a meccsekre? Fenéket! Az első meccsen kimegy a fél város szájat tátani, utána minden csoda 3 napig tart alapon visszaesik az egész 2490-re.... :)


1 felújított pályát mondj ahol nőtt a nézőszám.

1 olyan csapatot mondj amelyik a felújítás után legalább BL főtáblára került. Egy izlandi amatőr Keflavík laposra verné 100 nézője előtt bármelyiket ha jó napot fog ki.

2013. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van 6-os, faxomat megyek én be a Puskás arénába egy órányi BKV-zgatással ha egy zárt kapus meccset itt is le tudnának játszani a a románokkal kert végébe!
2013. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
86%

Elsőként szeretném leszögezni, hogy szombathelyi vagyok.


De ez teljesen felesleges baromság, pénzkidobás. A kórház új épületének júliusra kell elkészülnie kíváncsi vagyok készen lesz. Mellesleg a kórház többi részére is ráférne felújítás és nem kéne ilyen legalja futballcsapatokat, stadionokat támogatni, építeni.

2013. aug. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én fradista vagyok és nem szoktam dicsérgetni a haladàst :D de a szombathelyiek tényleg megérdemlik ezt a stadiont, onnan nagyon sok sportoló kerül ki a nagyvilàgba nagy sikerekkel.most nem csak a focicsaparra kell gondolni mert a haladàson bellül rengeteg sportág van.

nézőszárol meg annyit hogy az egyik leglàtogatottabb stadion még mindig.

2013. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!