Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "A magyarok általában a világ...

"A magyarok általában a világ legrosszabb fajtája"? Szerinted?

Figyelt kérdés

Francesco Massaro velencei titkár, 1523-ból:


"A magyarok általában a világ legrosszabb fajtája. Nem szeretnek és nem becsülnek egyetlen nemzetet sem a világon, és egymást sem szeretik. Mindenki a maga kényelmére gondol, lopják a közt, és kevesen törődnek vele. Egymás között olyan titkos gyűlöletet és ellenségeskedést táplálnak, hogy szinte hihetetlen. Ennek ellenére minden nap felváltva együtt esznek, és testvéreknek hinné őket az ember. Nincs semmi engedelmesség közöttük, büszkék és arrogánsak, s nem tudnak sem uralkodni, sem kormányozni, és tanácsot sem fogadnak el olyantól, aki ért hozzá. Mindig dicsekednek saját dolgaikkal, azonnal készek bármit megfogadni, de igen késedelemesek a végrehajtásban. Kevés dologgal foglalkoznak, kivéve a dőzsölést és a köz meglopását. Ebben nagyon serények. (...) Az urak az okai minden bajnak. A nemesek, akiknek a száma 43 ezer, tartják a kezükben az állami hatalmat, azonban mindig viszálykodnak egymással, és ravaszsággal, tettetéssel és csalással járnak el."



2013. aug. 29. 20:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/157 anonim ***** válasza:

Hát elég sok ítélkező, arrogáns emberrel találkozok, akik szeretnek másokon keresztültaposni, az szent igaz.

Nem tudom, hogy más népeknél mennyi van belőlük, de nekem Magyarországon egy icipicit sok ez így. Lehetnének kevesebben is.

2013. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/157 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy idióta. Viszont sok jelzőt ezek közül hallottam már a zsidókról...
2013. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/157 anonim ***** válasza:
22%

Minden szava igaz, szinte ittam a betűket. Elhintette bennem az igazság magvát mi csírázásnak indult. Mindig is tudtam, hogy nem magyar vagyok.

A magyar egy sz.r nemzet.

2013. szept. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/157 anonim ***** válasza:
85%
74-nál a pont :D
2013. szept. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/157 anonim ***** válasza:
97%

"Minden szava igaz, szinte ittam a betűket. Elhintette bennem az igazság magvát mi csírázásnak indult. Mindig is tudtam, hogy nem magyar vagyok.

A magyar egy sz.r nemzet."



Lemaradt:


Kertész Ákos, Kanada, 2013

2013. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/157 anonim ***** válasza:
76%
ákos kertész, imre kertész, francesco massaro igazi rasszista, soviniszta magyargyűlölők, ezek még sztálinnál is rosszabbak! még sztálin sem volt ilyen magyargyűlölő, mint ezek! ha sztálin helyében akkor ákos kertész vagy francesco massaro lett volna, akkor kiirtotta volna a mayar nemzetet!
2013. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/157 anonim ***** válasza:
71%

"Miért magyar gyűlölet, ha kimondjuk az igazságot?"


Gondolom ismerős ez a szép szösszenet, gyakran használják egyes magyarok csak a magyar kifejezés helyett a cigány, zsidó, néger, rasszizmus, muszlim, arab stb. kifejezéseket használják.

Nehéz elfogadni mi?

2013. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/157 anonim ***** válasza:
68%
Csak nem a "festőművészhez" van "szerencsénk"?
2013. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/157 anonim ***** válasza:
20%
Nem, én egy falusi paraszt vagyok. Én vagyok Magyarország alappillére csak ezért tart még ki az ország gazdasága.
2013. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/157 anonim ***** válasza:
43%
Lósz.rt vagy te "falusi paraszt"! :)
2013. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!