Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelez Orbán stadionépítési...

Mit jelez Orbán stadionépítési őrülete?

Figyelt kérdés

A legújabb számítás szerint már 130 milliárdnál tarunk, ennyiért építenek pár ezer embernek közpénzből stadiont. Ez már egy tranzakciós adó nagyságrendjével vetekszik. A legutóbbi drasztikus emelést simán elkerülhettük volna, ha nem építenek stadiont.


Kinek éri ez meg? Szerintem szavazatot sem hoz. Én nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy Orbán megőrült, és egyre több ilyen félelmetes, agyament dologra ragadtatja magát. Vagy nem jól látom?


Itt olvasható az összesítés, de lehet, hogy még nincs vége... (Elnézést a hülye reklámért, én nem tudtam kikapcsolni, ki kellett várnom.)


[link]



2013. aug. 30. 12:54
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim válasza:
100%
Feltéve, ha sor kerül rá. Erre pedig kicsi az esély.
2013. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim válasza:
100%
A pénzt pedig úgyis ő teszi zsebre.
2013. aug. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom te melyik ultra honlapját olvasgattad, de nem hogy bevételt hoz a eb-vb, de még pénzt is emészt fel
2013. aug. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
17%

Bp- Győr távolság 121 km

Bécs- Salzburg 294km + 35km és Munichben van a bécsi német. Szeged, Pécs, Debrecen, Miskolc melyik versenyzik ezekkel az adottságokkal? Bajoroknál 2-3 megyényi területen laknak annyian, mint egész Dunántúlon.

2013. aug. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
31%
67km vasút felújítás 160km/h vágányokra 158 milliárd Ft-ba kerül ... csak, hogy érzékelhető legyen tételesen milyen nagyságrendekről beszélünk! Ehhez képest vasúti teherforgalom nem túl jelentős, személyszállítás, pedig veszteséges ...
2013. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
87%

Sopronig mennének.

Budapest-Sopron pedig megvan 200 km, illetve Szombathelyig az pedig 220-230 km.


Persze, hogy veszteséges, mivel versenyképtelen.

A járműpark és a pályasebesség miatt.

Kinek van kedve felülni azokra a Bhv kocsikra amik már nosztalgiavonatnak sem lennének jó?

Nem beszélve, hogy nyáron 50 fok van belül és a kosz tartja össze az egészet.


Mióta elindult a Railjet ,itt Győrben azóta ,nagyon jelentősen megnőtt a vonatozók száma.

Azért, mert a jetinek van színvonala.

2013. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 Sertés ***** válasza:
100%
Ez is, mint oly sok más "ötletük", csak azt jelzi, hogy TELJESEN nincsenek tisztába az ország valódi helyzetével és a hétköznapok filléres nyomorával. "Szerencsére" történelmi tapasztalat, hogy ez a vonás a legtöbb politikai erőnél a végstádium biztos kezdetét is szokta jelezni. Elég csak fletkány alföldi alagútjaira és mai "pozíciójára" gondolnunk...
2013. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
36%

A vonatot most is azok használják, akiknek nem számít 1 óra ide vagy oda. Egyedül az ár számít.

Aki megteheti az inkább autóba ül és gyorsabban kényelmesebben eléri a úti célját. Ha vonattal meg is érkezik a cél állomásra, akkor is órákat kell eltölteni azzal, hogy ténylegesen megérkezzen ahova akart.

Ezért versenyképtelen a vonat- a kocsival szemben (1-200 kilométeren nem fogják lerakni a kocsit, viszont 4-500 kilométernél már a kocsi szóba se jöhet, inkább repülnek vagy vonatoznak. De a repülő szintén időigényes és körülményes és távol esik a várostól ..


Teherforgalom is pontosan ezért megy az autópályán, mert a vonatokkal jóval több idő.

2013. aug. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

A teherforgalom amúgy is lassú.

Én szívesebben vonatozok Bécsbe , Budapestre.

Nem szeretek annyit vezetni és szerintem sokan mások sem.


A vasútnak el kell érni, hogy az emberek letegyék a kényelmes, klimatizált autókat.

Ezt csak úgy tudja elérni, hogy versenyt fut az idővel és hasonlóan kényelmes , klimatizált , télen fűtött utazókörnyezetet biztosít.

2013. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

"A vonatot most is azok használják, akiknek nem számít 1 óra ide vagy oda. Egyedül az ár számít.

Aki megteheti az inkább autóba ül és [...] kényelmesebben eléri a úti célját."


Azt ugye tudod, hogy hülyeséet beszélsz?

2013. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!