Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelez Orbán stadionépítési...

Mit jelez Orbán stadionépítési őrülete?

Figyelt kérdés

A legújabb számítás szerint már 130 milliárdnál tarunk, ennyiért építenek pár ezer embernek közpénzből stadiont. Ez már egy tranzakciós adó nagyságrendjével vetekszik. A legutóbbi drasztikus emelést simán elkerülhettük volna, ha nem építenek stadiont.


Kinek éri ez meg? Szerintem szavazatot sem hoz. Én nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy Orbán megőrült, és egyre több ilyen félelmetes, agyament dologra ragadtatja magát. Vagy nem jól látom?


Itt olvasható az összesítés, de lehet, hogy még nincs vége... (Elnézést a hülye reklámért, én nem tudtam kikapcsolni, ki kellett várnom.)


[link]



2013. aug. 30. 12:54
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

"Teherforgalom is pontosan ezért megy az autópályán, mert a vonatokkal jóval több idő."


Kedves 51%-os!


Ezt, és a hasonló gigantikus hülyeségeidet azért ne mondogasd nálunk, a Műegyetem Közlekedésmérnöki és Járműmérnöki Karán, mert körberöhögünk. :)

2013. szept. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Miért még nem tanították neked, hogy amit kamionnal 1 nap alatt el lehet szállítani azt vonattal legalább 1-1,5 hétbe telik...

Neked ilyen alapdolgokat még nem tanítottak? Ehhez nem kell egyetem...

2013. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Gondolom a műegyetemen gyakran tanítják, hogy az élelmiszereket hűtőkocsikban szállítják ...

Vonatot csak azoknak éri meg szállítani, akiknek számít az ár és nem számít az idő. ( építőanyag, egyéb nyersanyag, vagy gépek) ahol A pontból elviszik B-re és B ponton már nem kell rögtön tovább szállítani.

2013. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Jézusom... :D Nem elég, hogy szerelmes vagy a Fideszbe, még hülyeségeket is beszélsz. Legalább ne olyannak próbáld beadni a baromságaidat, aki ért is ehhez! Sikerült 2 újabb bölcsességgel megajándékoznod a közlekedéstudományt. :) Persze, ezek VALMENNYIRE igazak, de ha szerinted ennyi az egész, akkor elég csőlátású vagy. Javaslom mondjuk a Közlekedés és társadalom című jegyzetet! Ez egy első féléves alapozó tárgy jegyzete, olyanoknak, akik még nem láttak semilyen járművet (vagy annyira értenek hozzá, mint te). Pár mondatban elmondja, mikor jó a vasút. De neked magyarázhatok, hiszen te úgyis jobban értesz mindenhez... :) [link]
2013. szept. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Azt arr=l hallottál-e, amikor a kamiont karják a vonatra, hűtőkocsistól? Merhogy a mirellit csirkének mind1, hogy a kamion alatt aszfalt-e van vagy forgóváz.
2013. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!