Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelez Orbán stadionépítési...

Mit jelez Orbán stadionépítési őrülete?

Figyelt kérdés

A legújabb számítás szerint már 130 milliárdnál tarunk, ennyiért építenek pár ezer embernek közpénzből stadiont. Ez már egy tranzakciós adó nagyságrendjével vetekszik. A legutóbbi drasztikus emelést simán elkerülhettük volna, ha nem építenek stadiont.


Kinek éri ez meg? Szerintem szavazatot sem hoz. Én nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy Orbán megőrült, és egyre több ilyen félelmetes, agyament dologra ragadtatja magát. Vagy nem jól látom?


Itt olvasható az összesítés, de lehet, hogy még nincs vége... (Elnézést a hülye reklámért, én nem tudtam kikapcsolni, ki kellett várnom.)


[link]



2013. aug. 30. 12:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerinted milyen cégek kapják nyerik az efféle pályázatokat?


2. Orbán focißuzi.

2013. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
38%

Én nem vagyok Fideszes.

Én nem vagyok hülye.

Szebb jövőt!

2013. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
31%

Felcsúti stadion nem állami pénzből épül, Fradi stadion telekértékesítés miatt fele annyiba fog kerülni.

Puskás stadion pedig már egy 30 éve halogatott történet. 2,5 milliós nagyvárosban (körzettel együtt) illene egy már 65 ezres stadion.

Így nem kellene 20 ezret fizetni egy -egy koncertért.

2013. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
46%

Magyarországon az ETO parkot leszámítva olyan állapotú stadionjaink voltak/vannak mintha bombázták volna őket.

Ez sokkal értelmesebb módja a pénzköltésnek mint 1km autóplya 330 millióért, viadukthíd a síkságon és társai.

2013. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
44%

Másik történet a világon, Magyarországon is az egyik legnépszerűbb sport az a foci, ha valaki a világ ranglistán a 30 helyen áll az már erősen a középmezőnyben van ...

Meg kell nézni milyen válogatottak vannak előttünk a fifa ranglistáján és ott milyen stadionokban játszanak a válogatott csapatok.

Törökök jelenleg 56. helyen állnak és ehhez képest mennyi pénzt ölnek a focira ?


Itt nem a színvonallal van a gond, mert az már évek óta meg van. Mindig vannak tehetséges csapatok, fiatalok akik akarnak bizonyítani... Lásd 2009 u21 vb 3. helyezett, loki bajnokok ligájának szereplése.

Előtte is mindig voltak feltörekvők, de nem kapták meg a következő lökést ...

2013. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
34%

Azt se feledjük el, hogy eddig 10 csapat játszott világbajnoki döntőt és ebből kétszer a magyar volt.

Ilyen elit klubban, ilyen történelmi háttérrel nem sok válogatott büszkélkedhet.

2013. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
87%

Van itt egy két érdekes ember.


1, A felcsúti stadion az én, a te, és ami pénzükből épül.

2, Attól hogy a puskás stadion helyett új lesz, nem fogsz 5 ezer forintért bemenni egy Madonna koncertre, az bizony nem ettől függ.

3, Egy átlag 2000 fős nézőszámmal rendelkező csapatnak mire kell 12000 fős stadion (szombathely) nem értem.

4, Világ versenyt egy ilyen stadion soha sem fog rendezni, tehát elsősorban a magyar bajnokság számára épül, arra meg túlontúl sok.

5, Ebben az országban nincs foci-nincs kultúra a sporttal kapcsolatban. Elég megnézni egy edzést...semmi, nulla lóF@asz.

6, Nyugaton foci kultúra van, az edzések és az egész háttér másképp működik.

7, Ennek a csürhe, randalírozó bandának egy füves szántót adnék a meccseire, mást nem érdemelnek.

2013. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
90%

Számomra a stadionépítések is csak azt bizonyítják, hogy Orbán mániákusan szeretné magát beírni a történelembe. Ezért kellenek az átnevezések, a nemzeti dohányboltok, a "fülke-forradalom", az új alkotmány stb.

Megalomániás barom.

2013. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
86%
Én arra tudok csak gondolni, hogy valamikor ígéretet tett valami havernek (Deutch Tamás? vagy valaki) erre, hogy ha majd ő elnök lesz, hány stadiont épít neki. Másképp én sem tudom ezt magyarázni. Még az, hogy stadionokat építünk, oké, de szerintem elég lenne maga a pálya öltözővel, de lelátó nem kéne, mert közönség most is alig van.
2013. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
31%

Na mikor kell többet fizetni egy koncertért, ha van a rendezvényre 10 ezer biztosított hely vagy ha van 30 ezer?

Mikor tudnak kedvezményesebb jegyárat kínálni?

2013. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!