Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki a szimpatikusabb: Karácsony...

Ki a szimpatikusabb: Karácsony Gergely vagy Vona Gábor?

Figyelt kérdés
Illetve kettőjük közül kit látnál szívesebben Magyarország élén?

2013. szept. 3. 20:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%

Vona Gábor.


Liberális már volt az ország élén.

2013. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Indoklást is kérek!
2013. szept. 3. 20:35
 3/23 anonim ***** válasza:
13%
Vona, mert határozottabb.
2013. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
23%

Egyértelműen Vona a szimpibb és őt látnám szívesebben az ország élén. Bár ha Vona nem lenne, akkor Karácsonyt is jobban elfogadnám mint Gyurcsányt Bajnait vagy Mesterházyt.


Miért?


Mert egyrészt a levitézlettekből nagyon elegem van.

Másrészt 23 év pontosan elég volt bizonyítékként hogy az alkalmatlanságukat megmutassák. Nem utolsósorban szerintem nagyon rossza az irány már 23 éve és apróbb kormánymozdulatokkal csak annyit érünk el hogy csúszkálunk az út oldalai között csak hogy rossz irányba.

Gyökeres változásokra van szükség és nem a bebetonozódott klientúra kielégítésére.

2013. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Eddig csak egy oldalról kaptam véleményt, most kíváncsi lennék a másik oldalra is!
2013. szept. 3. 20:47
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

Vona Gábor.

Egyszerűen azért, mert egyetértek vele.

Ezt a karácsonyt én eddig csak egyszer láttam szerepelni, akkor, amikor a gazdák tüntettek a földtörvény ellen a Palotánál, sátrakkal. Ez a tüntetés, ha párthoz kéne kötni, akkor inkább Jobbik szervezte, buzdította az embereket. A tv meg csak ezt a nem tudom kit mutatta, és pofátlanul azt is mondta, hogy szívesen képviselné ő a jobbikos szavazókat. Ez a karácsony egy kis mitugrász.

2013. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%

"Liberális már volt az ország élén."


Szélsőjobbos is!

2013. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
26%

Mikor, háború előtt? Ébresztő azóta csa eltelt 70 év.


Karácsony nekem alapból nem volt szimpi az egész böszme stílusa miatt, meg ahogy minden kérdés alól állandóan kibújt. De amikor eldobta a kaméleon gerincét az ellenfél táborába, na akkor ott ő politikailag megsemmisült, csak még nem tudja. Még a Siffer egy eléggé intelligens embernek tűnik, hiába nem vagyok oda értük, neki legalább van valamekkora gerince, és értelmesen lehet vele beszélgetni, nem tér ki állandóan, amit kérdeznek tőle, arra válaszol, őt azért tisztelem.

Ez a Karácsony egy bohóc megélhetési politikus, maguk szerint is főleg az Mszp-t akarták leváltani a baloldalon, erre összeálltak velük, röhejes, akárhogy akarja kimagyarázni.


Egyértelműen a Vona, benne még nem kellett csalódnom, értelmesen lehet vele beszélni, nem érzem rajta azt hogy tudatosan tereli a témát, vagy kitér válaszok elől.

Megmondja a frankót.

Ez a karácsony fény évekkel alatta van Vonának, nem egy súlycsoport, de még csak nem is azonos sportág.

2013. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Mikor, háború előtt?"


Ülj le fiam, egyes!

2013. szept. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Tanár Úr akkor legyen olyan kedves és árulja el nekünk.
2013. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!