Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít hogy 500...

Titeket nem idegesít hogy 500 ezer devizahiteles miatt szív az egész ország?

Figyelt kérdés
Csak el kellett volna olvasni a szerződést nekik.
2013. szept. 5. 15:51
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
73%
A kérdés túlzás, de én sem értek egyet a devizahitelesek hőbörgésével. Ezzel számolniuk kellett volna.
2013. szept. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%
De igen. Sokba kerül majd ez nekünk.
2013. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
De! Az a baj, hogy annak a maroknyi dolgozó rétegnek már így is túl sok embert kell eltartania. És nem tartom megoldásnak, hogy mások hülyeségéért fizessek. Mellesleg a devizahitelesek a válság ellenére is kevesebbet fizetnek, mint a forinthitelesek.
2013. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
29%
De. Én már rég tarkón lőttem volna őket egytől egyig.
2013. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
66%
De igen. Az meg különösen, hogy még van pofájuk tüntetgetni. Hogy képzelik, hogy az államnak kötelessége megmenteni őket a saját h*lyeségüktől?
2013. szept. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
53%

Egyetértek. Szerintem senki nem kényszerítette őket hogy vegyenek föl hitelt. Ja hogy a szomszédnak két plazmatévéje van, és nekik is kellett kettő, nehogymá' rontsák a statisztikát?

Ott bszták el, hogy azt képzelték (bocsánat, kéBzelték!!!!!) hogy a hitel az ajándék, ingyen pénz. Felvesszük, jól elköltjük, oszt nem fizetjük vissza. Aztán ha jön a bank, elég csak kicsit hisztizni sírdogálni, majd úgyis jönvalaki aki kifizeti helyettük...


Az a gond hogy sajnos tényleg így lesz, és az idióta hülye baromállatja azt fogja látni, hogy a hitel tényleg ingyenpénz, ha nemtudják kifizetni csak cirkuszolni kell egy kicsit, majd valaki úgyis rendezni fogja helyettük.

2013. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
61%

Engem sokkal jobban idegesít, h a kormány engedte az ilyen hitelezést.

Egy tollvonással meg lehetett volna előzni.

Ugye azóta már meg is lépték.

Jah és nem a plazmatv hitelesek miatt van a balhé.

2013. szept. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
64%
De, igen! Hitel az ilyen, vissza kell fizetni. Nekem semmi közöm a hiteléhez (nem használom a lakását, házát, autóját, nem hívott nyaralni stb.) hitel visszafizetése legyen az ő problémája.
2013. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
78%

De, egyrészt igen, viszont az is zavar, hogy néhány rossz MSZP-s döntés alapján szív félmillió devizahiteles.


Környező országokban már nem adtak svájci frank alapú hiteleket, amikor itthon még nyomatták mindenkinek..

2013. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
És téged, hogy pár millió választópolgár miatt szív az egész ország?
2013. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!