Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt mi lesz, ha megint a...

Itt mi lesz, ha megint a nyugdíjasoknak akarnak kedvezni a következő választáskor?

Figyelt kérdés

Pl. itt van ez a hülye Schmuck Andor vezette Magyar Szociáldemokraták Pártja. 13. havi nyugdíj bevezetése a 150e Ft alatti nyugdíjasoknak! Hülye ez 150e Ft-ra akar +13.havit adni amikor más 90-110 ezerből él havonta?? Én inkább még elvennék egy kicsit a nyugdíjasoktól mert vérlázító, hogy mindent ők kapnak mi kell még nekik? Szomszédomék 2-en vannak, régen politikus volt a férfi 250+ ezres nyugdíj + a hölgy rokkant(de már nyugdíjas ő is) felvesznek minden támogatást(megjegyzem saját lakások!!(több van nekik)van + gyógyszertámogatás és 1 nyugdíjból élnek, a másikat a bankba hagyják!Miről beszélünk akkor?100%-os gyógyszer támogatás stb. itt el lehet olvasni:

[link]


És persze ebből csomót átvesz majd az MSZP meg a többi istenverte seggny@ló nyugdíjas imádó.



2013. szept. 6. 13:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nincs most erre pénz,nem hiszem hogy komolyabb ajánlat lesz a nyugdíjasok felé.
2013. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ezzel lehet nyerni haver.Mit gondolsz ki fog kampányolni azzal, hogy nem lesz 13.havi nyugdíj és hogy jövő évtől legalább 50%-os jegyet kell fizetni minden nyugdíjasnak(pedig legalább ennyit kellene)?
2013. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem én, de ha ebből bármi is megvalósulna az vérlázító lenne!!! Csapjanak végre oda a nyugdíjasoknak is a fenébe már! Elegem van, hogy az ilyen ótvar pártokat ezek az agymosott nyugdíjasok juttatják be mindig és valamit kapnak/kaptak cserébe mindig.
2013. szept. 6. 13:33
 4/19 A kérdező kommentje:
És itt le merem fogadni, hogy ezek bejutnak a parlamentbe, és akkor meg majd az adómból tarthatom el ezt a 150 kg+os tokás Andort, akinek ékszerüzlete van.
2013. szept. 6. 13:35
 5/19 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben is több 200e+ os nyugdíjas van (pl volt mozdonyvezetők) én meg 75e-ért dolgozom. Nem az a bajom, hogy az övék sok, hanem az, hogy az enyém kevés :S
2013. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha megint a nyugdijasokat fogják támogatni akkor már tényleg az összes munkavállaló és fiatal le fog lépni külföldre,mert tőlük már mindent elvettek...
2013. szept. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Sosem szerettem a szociáldemokratákat.

Minden országban egyformák.


Hataloméhesek ,internacionalisták ,sosem az ország javát szolgálják.


Mindig is ilyenek voltak, mindegy , hogy 1930-at vagy 2013-at írunk.


Nem is véletlen , hogy régen be voltak tiltva.

2013. szept. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
E nem igaz!Hallottál már Kéthly Annáról?Ne Schmukból induljál ki,őt hallva ,Kéthly Anna forog most a sírjában.
2013. szept. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jó helyen lakhatók ahol ilyen gazdag nyugdíjasok élnek a mi környékünkön csak olyanok élnek akiknek még télen fára sem telik.
2013. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Politikus nyugdíját teljesen felesleges példának felhozni. Ez olyan mintha azt mondanád, hogy ne emeljék a béreket mert a szomszéd politikus is havi 3 milliót keres mit akarnak még.
2013. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!