Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik a Jobbik ellen vannak,...

Akik a Jobbik ellen vannak, azoknak mi okuk van rá? Nem bizonyított a többi párt épp eleget, nem tették eléggé tönkre az országot?

Figyelt kérdés
Olvastam már több indoklást is, de egyiküknek sem volt igaza. Kiváncsi lennék a többire...
2009. nov. 2. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
a szemét média miatt csakis, semmi rosszat nem lehet egyébként róluk mondani
2009. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
nagyon egyszerű. Hisznek a saját pártjuknak. Erről szól az egész politika itthon. Meghülyíteni az embereket és nekiuszítani minenki másnak aki nem tetszik nekik. Ennyi. Agymosott mindenki.
2009. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%
Miért, a Jobbik mit bizonyított? Ha egy példát kellene mondani, nézz utána mondjuk Novák Előd eddigi és jelenlegi tevékenységének.
2009. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Miért, a Jobbik mit bizonyított

Ez hülye visszakérdezés!

Mivel a Jobbik nem volt a parlamentben, mint párt.

De ha az Eu ban végzett felszólalásait, és a visszásságokra való rámutatást, vagy ép a szociális megoldásokat, a cigány bűnözést vesszük, akkor többet mint a többi 20 év alatt.

Ezek tények és egy jó szereplés kezdetét feltételezik joggal.

Ellenben a parlamenti pártok már mind voltak hatalmon és mit tudnak mutatni.

A reálkeresetünk a 80 éveket jellemzik, illetve csak néhány % . al jobbak.

Akkor miről beszélünk?

2009. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
69%

Azért vannak a jobbik ellen mert elszámoltatásról beszél meg magyar érdekről.

A jelenlegi politikai elit nyugodtan lophat úgysem lesz semmi büntetés.

Ha megnézel egy franciaországi baloldali pártot az kb annyira hazai érdekekről beszél mint itthon a jobbik.

Csak míg nálunk ez rasszizmus antiszemitizmus náci az addig ott teljesen elfogadott.

2009. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Ne emésszétek magatokat gyerekek! Nehogy elhigyje valaki hogy bármelyik politikai párt majd bármit a saját érdekei elé tesz. Csak eszközök vagyunk, vegyétek észre ti is, jobbosok!
2009. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
A jobbik is tele van olyanokkal akik kihasználják a népszerüsségüket és csak a húsosfazék közelébe akkar kerülni a jobbikosok is loptak lopni fognak mint minden politikus. Mindemellet azért rosszabbak mert radikálisok.
2009. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a Jobbik is bizonyított már eleget a kalodába zárással, a leköpdöséssel, a földig rombolással stb. Én félek az ilyen agressziv alakoktól.
2009. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
41%

21:55


Csak nem nyomja valami a lelkedet, pici szívem? Ha nem csináltál semmi szemét alja dolgot, mégis mitől félsz? Azért azt ne higgyük el, amit sok okos mond, hogy második Hitler lesz és ehhez hasonló szarságok...

2009. nov. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%

Már bocs utolsó 21:55 vagyok mert radikálisnak tartom öket

rögtön ellenség vagyok aki valami rosszat tett. Mert nem értek egyet rögtön rettegjek na ezért radikális a jobbik.

2009. nov. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!