Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedves jobbikosok! Ti hogyan...

Kedves jobbikosok! Ti hogyan győznétek meg egy baloldalit, hogy a jobbikra szavazzon?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%

Úgy,hogy nézzen szét a baloldali politikusok között.


Egyébként meg kutyából nem lesz szalonna, nagyon nagyot kell csalódnia valakinek,hogy 180 fokot változzon abban,hogy melyik eszmét képviseli.

2013. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

A jelen feltételek között nagyon nehezen.

Nem a Jobbik felfogásával van a probléma hanem azzal a hazug ellenszéllel amit a balib média képvisel!

Hányszor kellett már olyannal szembesülnöm ezen az oldalon is hogy teljesen megvezetett balosok és liberálisok állítanak olyan a balib média hazugságai következményeként amit a Jobbik nem is képvisel.

Sajnos ezeket az embereket, akik az ideológiai becsatornázás elszigetelt talajára rakott a média nem nagyon lehet semmilyen ésszerű és megalapozott érvvel kibillenteni a médiamágia mételyéből.

Számtalan kísérletet tettem már, belinkelt autentikusan a Jobbik álláspontjára támaszkodó érveléssel, szemben a balib média hazugságával teljesen reménytelen eredménnyel.

Még is! Mit lehet tenni az olyan emberrel aki nem praktikusan azt a választ fogadja el amit a tárgy személy vagy párt mond egy témáról, hanem az ellen média úgy hogy meg sem kérdi magát az illetékes és szóban forgó személyt.


Persze akadnak kivételek de sajnos nagyon nagyon kevés.

2013. szept. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Én Parabellummal.
2013. szept. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Eltiltanám a tévétől, és barikádot meg kurucot olvastatnék vele.
2013. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

"barikádot meg kurucot olvastatnék vele."


Tehát bezárnád a sötétségbe....

2013. szept. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

"Tehát bezárnád a sötétségbe....



Mi szerinted a sötétebb?

Más híradásokat teljesen vegyesen megjeleníteni és megjegyezve hogy saját vélemény, kommenteket fűzni hozzá.

Vagy saját véleményemet valósnak beállítva állítani dolgokat úgy hogy akiről szó van még vélemény alkotói szinten sem jelenik meg!


Na hogy is van ez?

2013. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%

Baloldali vagyok. Szétnézek a Jobbikban. Megnézem a szimpatizánsait. Mit látok...?


[link]

http://www.youtube.com/watch?v=qR-ez_22pi8

http://www.youtube.com/watch?v=Q17vUUemDSA

http://www.youtube.com/watch?v=1x6SooVNyS8


Nemhogy meggyőzni nem lehet, inkább azon csodálkozom, hogy 8 általános feletti végzettséggel valaki ilyenekre szavaz.

2013. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Valahol engem érdekelne a jobbik, de annyira setét emberek vannak benne főként, hogy azonnal taszít.
2013. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
11%

" Nemhogy meggyőzni nem lehet, inkább azon

csodálkozom, hogy 8 általános feletti

végzettséggel valaki ilyenekre szavaz."


Én nem, a k.rv.országozósra is szavaznátok.

Akkor mi a probléma?

2013. szept. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

ma 13:46

Ha az a cél, hogy egy kis csoport alapján azonosítsuk az egész szavazótábort, akkor nézzünk szét a baloldal facebook oldalán. Sok tanulatlan bunkó, aki két mondatot nem tud helyesen leírni, drukkolnak a baloldalnak, közben meg azt sem tudják hol vannak. Akkor nézzük meg a DK-t, azonosítsuk, ő a képviselő, akkor "nyilván" ilyen a szavazótábor is:

http://www.youtube.com/watch?v=-ps-bnItTDg


Fingja sincs arról, hogy miért tüntet, csak megy hőbörögni. Akkor ez tükrözi a baloldalt?



Egyébként ahova járok egyetemre, sokat beszélgetünk tanárokkal politikáról. Bizony van aki doktori címmel beismeri, hogy a jobbikra fog szavazni. Nem is egy ilyen egyetemi tanárral beszéltem. Van aki a fideszre szavaz, de a baloldalt például mindenki szidja, utálják az összes balos pártot. Akkor hogy is van ez a 8általános dolog? :)

2013. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!