Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikról vélemény? és a...

Jobbikról vélemény? és a Hungaristákról?

Figyelt kérdés
gyerek vagyok de már szeretem a Jobbik-ot! elegem van a cigányokból. Magyarok mért nem fognak úgy össze mint ők? mennyi esély van rá hogy a Jobbik győz? Hungaristák vélemény??

2013. szept. 8. 15:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Az a véleményem, hogy várj még a politizálással. Művelődj, tanulj, válj hidegfejűbbé, mert okos és megfontolt emberből rendkívül kevés van a nemzeti oldalon.

A Jobbik pedig még nagyon gyerekcipőben jár, kiforratlan az egész párt és a pártot alkotó emberek, ne bízz ennyire bennük. Talán évek múlva kijavítják a hibáikat és akkor lehet belőlük jó szervezet.

2013. szept. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Te nem tudod, mi az a hungarista, a magyarok összefogása pedig nem azon múlik, hogy melyik párt nyer.
2013. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen, hogy nerni fog ebben a körben, és nem is feltétlenül szükséges. Egy nagyon régi tabu éppen msot tört meg, hiszen eddig nem léphetted túl az arányosság elvét önvédelemnél se, mostmár elvileg igen, és várhatóan a helyzet romlásával egyre tágabb határok között lehet majd mozogni. Addig meg vegyél íjat és gyakorolj, elvégre nemsok értelme van az összefogásnak, ha ágyútöltelékekből áll a csapat.
2013. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem arra értettem hogyha összefognak a Magyarok akkor ez a vagy az a párt nyer... hanem hogy a cigányokat lekéne állítani..
2013. szept. 8. 15:39
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

"Magyarok mért nem fognak úgy össze mint ők? "


Sajnos jogos a kérdés... Ha baj van, 5 percen belül ott terem 10 kancigány, magyarokból meg ha összegyűlik 10 megvédeni magukat a cigányoktól, akkor már rasszizmus...


"Magyarok mért nem fognak úgy össze mint ők? "


Legtöbb esélye a Fidesznek van, főleg ebben a választási rendszerben...



" Hungaristák vélemény??"


Nem tudom mennyi idős vagy, de majd 8.-ban meg 12.-ben bizonyára tanultok a hungaristákról... Ők voltak azok, akik szembementek Horthyval, és teljesen ki akarták szolgáltani Magyarországot Hitler Németországának. És mint tudjuk, Hitlerék csúnyán elvesztették a háborút, a németek meg feldúlták az országot, mikor jöttek az oroszok (bár nem annyira talán mint ők)...

2013. szept. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! 7.es vagyok
2013. szept. 8. 15:44
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Az súlyos csúsztatás, hogy kiszolgálták a németeket, ez egy 70 éve a magyarságba ivódott csúsztatás, de ez a téma komolyabb körüljárást igényel. Egy pár mondatban nehéz a hungaristák helyzetét tisztázni.
2013. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

utolsó:

de az is csúsztatás, hogy Magyarország függetlenségéért tettek volna...

2013. szept. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
Úgy gondolták, hogy Magyarország egyedül Németország mellett maradhat független, ami nem is akkora hülyeség, ha figyelembe vesszük, hogy már a szovjeteknek juttatták Magyarországot...
2013. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A Jobbik nem lenne olyan rossz, ha befejeznék ezt a Magyarország a magyaroké, rossz multik stb.-ket
2013. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!