Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Ráhel és Tiborcz István...

Orbán Ráhel és Tiborcz István (Közgép zrt. ) házassága csupán kamu házasság?

Figyelt kérdés

Szerintem azért kellett ez a házasság, hogy a Közgép zrt.-n és lányán keresztül már kifehérített pénzzel gazdagodjon Orbán Viktor.


Ezen a képen egy mosolyt nem látni: [link]


összehasonlításul egy másik királyi esküvő: [link]


Mennyiben más, nem? Ja, és ott a templom főkapuján mentek be, nem a hátsó kiskapun, mintha templomi tolvajok lennénk.


2013. szept. 8. 18:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Jól néznének ki, ha folyton mosolyognának. Te tudnál akárcsak egy órát széthúzott szájjal lenni? Tuti hogy rólad is tudnék orrturkálós, tüsszentős, szimplán bamba képet készíteni bármelyik nap.
2013. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ki fog derülni.
2013. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első, milyen véletlen hogy pont egy fidesz közeli igazgatósági tag fiához ment hozzá Ráhel.
2013. szept. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De kérdésedre válaszolva elképzelhető az érdekházasság, hiszen alapvetően az ember a véletlenből vagy az életéből talál magának párt, nem egy üzleti vacsorán.
2013. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3-as, én a fotó beállítására reagáltam mint amatőr fotós. Egy fényképsorozatból a képek 90%-a kuka ilyenkor. Ez a kukából lett kipecázva.
2013. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A férj egyszer sem mosolyodott el. Vagy csak rosszak a fogai?
2013. szept. 8. 18:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha pedig egy MSZP-s politikus fiával házasodik akkor az lenne hogy micsoda szövetség, hú ez meg az lesz, jaj...

Orbán lányáról az egy "lesi" fotó, a királyi pár pedig kiállt mosolyogni és kattogtak a gépek, mint mikor 2 percen keresztül fognak egymással kezet a politikusok,hogy a fotósok minél jobb címlapfotót készítsenek.

Másrészt meg nem tudom ,hogy miért hasonlítod a királyi párhoz.Ezek szerint a te szemedben azok, csak ők a magyar verzió?Mert szerintem a közelükben sincsenek.

Azért mentek a templom oldalbejáratán mert a sok fotós a főbejáratnál várta őket, és nyilván nem voltak rájuk kíváncsiak.

Kivel kellett volna házasodni,hogy mindenki elégedett legyen?

Ha Orbán kiakar valamit zsákmányolni akkor kizsákmányolja és nem adja feleségül a lányát csak ezen célból...

2013. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Récsöl nem szereti, ha kamerázzák.


De itt mosolyog:

[link]

[link]

Itt meg a srác is:

[link]


"Ja, és ott a templom főkapuján mentek be, nem a hátsó kiskapun, mintha templomi tolvajok lennénk."


Valószinűleg ott volt könnyebb megoldani, hogy a bámészkodók ne állják el az utat érkezésnél (kifelé már nem sikerült).


"Szerintem azért kellett ez a házasság, hogy a Közgép zrt.-n és lányán keresztül már kifehérített pénzzel gazdagodjon Orbán Viktor. "


Ahhoz kisember a Közgépen belül az újdonsült férj. Persze lehet, hogy még...

2013. szept. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az összeesküvéselméletet... jézusom.

Az angol trónörökös közszereplő, neki kötelessége mosolyogni és nem zokon venni, ha fotózzák. Az Orbán lánya meg nem az.

2013. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy Te egész nap tudsz mosolyogni. Tudod mi volt a másik neve a sárgaháznak és miért? :)
2013. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!