Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Ráhel és Tiborcz István...

Orbán Ráhel és Tiborcz István (Közgép zrt. ) házassága csupán kamu házasság?

Figyelt kérdés

Szerintem azért kellett ez a házasság, hogy a Közgép zrt.-n és lányán keresztül már kifehérített pénzzel gazdagodjon Orbán Viktor.


Ezen a képen egy mosolyt nem látni: [link]


összehasonlításul egy másik királyi esküvő: [link]


Mennyiben más, nem? Ja, és ott a templom főkapuján mentek be, nem a hátsó kiskapun, mintha templomi tolvajok lennénk.


2013. szept. 8. 18:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Túl sok filmet nézel kérdező.
2013. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Az angol trónörökös közszereplő, neki kötelessége mosolyogni és nem zokon venni, ha fotózzák. Az Orbán lánya meg nem az."


Az esküvőmön mosolyogtam, mégsem vagyok közszereplő. Viktor kotyogta ki az esküvőt és időpontját, ha csöndben marad, akkor egy szót nem írnak róluk. Persze Viktor ezt nem akarta volna, és eldicsekedett velük.

2013. szept. 8. 23:33
 13/13 anonim ***** válasza:

23:33 ők is mosolyogtak, lásd valamelyik hozzászóló képeit. Te találtál egy olyan képet, amelyen nem, nyilván ez volt a kivétel.

Ha pedig mindenféle idegenek kamerát dugnak az orrodba, és már uncsi lenne, akkor te se mosolyognál.

Fölösleges ezen tovább pörögni.

2013. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!