Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kerül egy holokauszt...

Mi kerül egy holokauszt emlékművön 50 milkóba?

Figyelt kérdés

Ügye megint van valami ürügye hogy napirenden legyen...

Józsefvárosi pályaudvaron.

De a vicces az hogy én 50 millióból egy palotát felhúzok vagy 10 Don Kanyar emlékművet, nem hogy 1 szobrot...

Én úgy érzem ezen valaki megint jól fog járni.



2013. szept. 12. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem a zsidók miatt.


Hanem, valamelyik havernak a cége építteti és azt jól ki kell fizetni, tudod.

Ergo , mutyiznak.

2013. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%

Ráadásul azt elfelejtik kommunikálni, hogy a Jóskában rengeteg vasutas szolgálati lakás van ahol 20-30 éve a MÁV-nál dolgozó, és 20-25 éve ottlakó vasutasok élnek. És őket akarják eltakarítani onnét neettséges vigaszdíjakkal. 95 m2-es lakás elhagyásáért kap 7 milliót, mert "ennyiért bőven kap a környéken ugyanekkorát". Aztán persze amikor kérték, hogy akkor lakást lakásra cserével oldják meg, az volt a válasz: ennyiből ennyiért ugyanekkorát? Persze a lakó oldja meg ugyanennyiből ugyanennyiért ugyanekkorát.

Szánalmas banda. És komolyan nincs jobb hely egy holo emlékműnek? Csak egy baromi értékes vasúti terüelten????

2013. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lebontanának érte lakóházakat? Mivan ?

Igen ezt így valahogy nem mondták mellé.

Chicagó ha más nem majd így szívatja meg a mávosokat...

Csak azt tudnám minek már erre ennyi pénz, energia, ha 56 kapott egy vaskefét, akkor úgy gondolom ez sem érdemelne többet 1 nagyobb szobornál többet.

2013. szept. 12. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem bontanának le, hanem a Józsefvárosi pu. üzemi helyiségeiben és legfőképp a szolgálati lakásaiban berendeznének valami múzeumot. És ezért ki kell költözni sok régi vasutas családnak...
2013. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a lakásokat egy sport- és kultúr-központ miatt akarják elbontani.

A Józsefvárosi pályaudvart többé nem tervezik használni (már egy ideje zárva van).

2013. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Most hallom jön a holokauszt emlékház 50 milliárdért ugyan ott.
2013. szept. 12. 22:24
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

"Nem, a lakásokat egy sport- és kultúr-központ miatt akarják elbontani. "


Téves. Ez a sport-kultúr történet a vágányok helyén lenne. A szolgálati lakásokban a kiállítás.


Szomorú, hogy nem számolnak vele, mert nem számolhatnak. A Keleti pedig lassan a kapacitása 150%-án dolgozik... De nem számít, legalább lesz egy újabb holoközpont......

2013. szept. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Én eddig abban a hitben éltem, hogyha emléket akarok állítani valakinek - pl a Don kanyarban a magyar katonáknak- akkor nem az oroszok pénzéből teszem, hanem a saját zsebemből. Ha Szögi Lajosnak emlékművet állítanak Olaszliszkán, azt nem a cigányok fizetik, hanem a család és a magyar szimpatizánsok. Ha november 1-jén gyertyát akarok gyújtani a halottaimért, akkor én fizetem a mécsesek árát, nem a zsidó hitközség.


Ha az én pénzemből akarnak emléket állítani valaminek aminek már egyébként van emlékműve és múzeuma, akkor talán megkérdezhetnének előtte.

2013. szept. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Egyértelmű pénzkidobás, ami felháborító... és mégsem ezért került szóba, hanem azért, mert ez most pont egy holokauszt-emlékmű.
2013. szept. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13%
Minden sarokra kell egy holoemlékmű. Ez már csak azért is jó, mert a kötelező zsidóseggnyaláson túl az építkezésekből is le lehet nyúlni egy kis pénzt. Kellemeset a hasznossal.
2013. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!