Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Melyik a legszim...

Jobboldaliak! Melyik a legszimpatikusabb és a legellenszenvesebb politikus szerintetek a jobboldalon?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok le hogy ki a legszimpibb és a legkevésbé szimpi politikus a jobboldalon, és ha lehet akkor írjátok le hogy melyik pártra szavaznátok. Minden jobboldali véleményére kíváncsi vagyok legyen az Fidesz, KDNP, Jobbik, MIÉP, FKGP, Magyar Hajnal, MDF utód JESZ, Bkoros MOMA nevű pártja (bár az utóbbi kettő nem igazán jobboldali párt), (bocs ha valakit kihagytam). Ha pár szóban megindokoljátok hogy miért az adott politikus a legszimpatikusabb vagy a legellenszenvesebb, annak örülnék.

Baloldaliakat arra kérem hogy ne válaszoljanak!



2013. szept. 13. 11:53
 1/10 A kérdező kommentje:

Ezt a kérdést "baloldali verzióban" feltettem itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__481..

2013. szept. 13. 12:02
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Legszimpatikusabb: Rétvári Bence.

Egy fiatal, nagyon talpraesett gyerek, saját kútfőből, saját mondatokat mond (nem a papírszrjait olvassa föl), minden helyzetből kivágja magát, de ilyen Budai/Illés módon, hanem intelligens, meggyőző fölénnyel.


Antipati: Babák Mihály.

A leggyengébb szellemi bútorzattal megáldott szarvasi hülye. Nem értem hogy hogy került be, csak az emmuttnyóccév-et tudja körbe-körbe skandálni. Egy értelmes, önálló gondolata nincs, csak az hogy a szocik hibája minden. Ez az egy lemez forog körbe nála állandóan.


Bokros/Fodor/LMP szavazó leszek. Még nem tudom.

2013. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Persze a radikális jobbról tudnék még olyan szellemi erődöt mondani mint Babák, de őket hagyjuk.
2013. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szimpatikus : Mogács Dániel MKKP,csak azért mert ingyen sör és örök élet,amúgy az összes jobbikos.

Uniszimpatikus : Babák Mihály a több millós fizetésével,sok helyen meg cserép és téglatörmelék van beton helyett a város közepében!

2013. szept. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Szimpatikus: Vona Gábor

Ellenszenves: Orbán Viktor

2013. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
59%

Szimpatikus:Balczó Zoltán(szerintem pártja legkevésbé szélsőségesebbje és ért a szakterületéhez)


Unszimpatikus: Pokorni Zoltán (alapból liberális és a baloldali érdekeket képviseli. Érdekes, hogy mégis ott van a Fideszben)

2013. szept. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a jobbik a legszimpatikusabb és vesszen az összes baloldali párt!
2013. szept. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Legszinpatikusabb: Lezsák Sándor, Martonyi János

Legunszipatikusabb: Orbán Viktor, Lázár János

2013. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Legszimpatikusabb: Tarlós István, Pokorni Zoltán

Legellenszenvesebb: Orbán Viktor, Kocsis Máté

2014. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legszimpatikusabb: Kállai Mária

Legellenszenvesebb: Kövér László

2022. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!