Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rózsa Edit (ex-parlamenti...

Joe Makepeace kérdése:

Rózsa Edit (ex-parlamenti képviselő) politizál-e mostanában aktívan?

Figyelt kérdés

Parlamenti képviselőként 1985-1998 között vett részt a parlamenti munkában. Tudom, hogy mostanában is foglalkozik politikával, csak nem tudom mennyire aktív benne!

Az is nagyon érdekelne, hogy a Facebook-on kívül van-e valami publikus internet címe, ahova lehet Neki üzenetet küldeni!

Fontos lenne! Előre is nagyon-nagyon köszönöm a normális válaszokat!



2013. szept. 16. 23:50
 1/3 A kérdező kommentje:

Most nem a politikai véleményekre vagyok kíváncsi, hanem nagyon nehéz föllelni dolgokat Editről az interneten sajnos, ezért kérdezem, és nagyon fontos!

Mondom: minden segítséget előre is nagyon hálásan köszönök!

2013. szept. 16. 23:54
 2/3 anonim ***** válasza:

A facebookját én is megtaláltam, de e-mail címet nem találok.

[link]


Ő ugye az SZDSZ-ben politizál , ez a párt meg megszűnt így nincs külön elérhetősége magának a pártnak.

2013. szept. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az Ő facebook-profilja, amit találtál, az másik Rózsa Edité, de nagyon szépen köszi, hogy utánanéztél!

Amúgy igen az SZDSZ-ben volt országgyűlési képviselő '90-'98 között, előtte pedig a régi MSZMP-ben szintén országgyűlési képviselő az állampárt utolsó ciklusában '85-'90 között! A mostani MSZMP honlapja pedig eléggé hiányos, tekintve, hogy 48 fő a taglétszámuk.

Arra gondoltam, hogy ha valaki ismeri Őt személyesen, vagy ismer ismerőst, aki ismeri, esetleg tud más elérhetőséget is!

Minden segítséget köszönök, és várom továbbra is a válaszokat, amikért nagyon hálás vagyok, előre is!

2013. szept. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!