Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek legyek rendőr,...

Szerintetek legyek rendőr, majd nyomozó vagy menjek el az országból, mert csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat szeretnék!

Köszi



2013. szept. 17. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:

3x jobban megélsz külföldön, mint itthon.

Szerintem ez elég egyértelmû.

2013. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik se de inkább az első.
2013. szept. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy igazán a rendőri munka az amit élveznék, meg persze szeretem a hazámat és nem akarok elmenekülni. De nem tudom hogy mennyire lehet megélni. kb 250-et keresnék egyetem után (netto).
2013. szept. 17. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
250 ezerből azért elég szépen meglehet élni. mi 200 ezerből élünk hárman..és így is elvagyunk...
2013. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hol keresnél Te 250- et nettóba???
2013. szept. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha semmire nem viszed itthon, csak pizzafutár/portás(biztiőr)/mekis dolgozó/stb/stb lehetnél, akkor inkább külföldön legyél csicska. Ott még azok is elvegetálnak.


Ha valamennyire tehetséges vagy, akkor itthon is megélsz.


Viszont ha tehetséges vagy, de sehogy sem jön össze az a fránya 2-3 milla/hó, akkor megint lépned kell. Pénzéhes vagy.

2013. szept. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

na itt kicsit szemléletesebben kifejtve:


[link]

2013. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pénzéhes, csak nem tudom mennyi pénz kell hogy valaki jól éljen, nem luxusban, hanem hogy elmehessen szórakozni, néha rendelhessen egy pizzát stb.
2013. szept. 17. 18:48
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és ha kimennék, akkor lehet hogy több pénzt keresnék, de messze van a családom, nem az anyanyelvemet ebszélem stb. és olyan munkát végeznék amit nem szeretnék. Ha rendőr lennék, úgy tudnék lefeküdni, hogy ma is tettem valami jót. Meg lenne valami értelme bemenni dolgozni. Lehet hogy hülyeség, de ezek nekem fontosak
2013. szept. 17. 18:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, mid van. Ha nincs semmid, és teljesen egyedül vagy és semmihez nem értesz, akkor kb pizzafutárként 150e-ből albiban elcsövezgethetsz, talán egykét buli, meg pizzarendelés is belefér. Ha esetleg van hol laknod, már beljebb vagy. Nem hiszem hogy Londonban nagyobb "luxusban" tudnál élni.

Ha elmész rendőrnek, talán még egyről a kettőre is jutsz. Pláne ha elhivatott vagy, még a lelkednek is jó.

2013. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!