Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme lehetett Tolmácson...

Mi értelme lehetett Tolmácson az utcákat, tereket átnevezni?

Figyelt kérdés

A lakosok nagytöbbsége tiltakozott, de a helyi fideszes vezetés (4 fő) megszavazta. AZ érdekesség, hogy a szavazás másnapján már kikerültek a táblák, annak ellenére, hogy 5-7 nap átfutás még új táblákat gyártanak. Ezek szerint már a szavazás előtt jóval le voltak gyártva az új táblák.


[link]


És érdemes a videót is megnézni. Van aki támogatja, de úgy, hogy fogalma sincs az egészről. Mondta, hogy alig változtattak meg táblákat, erre mond 3-4 utcát/teret, hogy azt meg se változtatták, miközben de. Inkább az a kevés ember akinek semmi baja nem volt vele, azt látta jónak, hogy hát fideszes a vezetés így biztos jobb.


De a legjobb érv egy nőtől: A Tolmács utca nem jó, mert nem olyan jó a hangzása. A Szent Lőrinc már igen.


2013. szept. 18. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Utcanévtábla-gyártó mutyi!
2013. szept. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt, Budapesten is rengeteget átneveztek. Szerintem az ég világon semmi, de semmi értelme nincs!!! A kerületbe, ahol lakok, most indult be a gépezet. Már vagy 10-et átneveztek olyan nevű emberkékre, akiket nem ismerek, csak a neten néztem utána, de nem volt valami nagy hős, vagy ilyesmi.

Szerintem legyen minden fideszes politikusról egy utca, úgy is azt akarják....

2013. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen isten háta mögötti kis falvakban nem igazán van az, hogy "fideszes" vagy "mszp-s". Legalábbis a pártok nem nagyon vállalják be, hogy adott ember hozzájuk tartozik. Az egy más kérdés, hogy ki hova szavaz egy választáson. De itt inkább haveri összefonódások, többgenerációs kapcsolatok és helyi mutyik a jellemzőek. Van szerencsém egy hasonló méretű településen lakni, nem is túl messze Tolmácstól. Nyilván valakinek a családjában érdek volt a táblák legyártása, kb ennyi lehet a történet.
2013. szept. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két megoldás van szerintem. Vagy valami táblagyártó ismerőse van a polgármesternek, vagy egyszerűen egy kisebbségi komplexusos barom az illető, aki így akar bekerülni a falu történelmébe.
2013. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a táblamutyihoz nem feltétlen kell átnevezni az utcákat, időnként úgyis cserélni kell.
2013. szept. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én tolmácsi vagyok és úgy gondolom semmi értelme sem volt...csak pénzkidobás
2013. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!