Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eljut-e még a mi életünkben...

Eljut-e még a mi életünkben az ország oda, hogy ne elmenni akarjanak innen, hanem maradni vagy visszajönni?

Figyelt kérdés

Hogy legyen esély arra, hogy a kemény munka megtérüljön, tisztességesen és jól meg lehessen élni.

Az ember ne azt tervezze, hogy melyik országba "menekül", mert itt esélytelen az életre.

Jelenleg dolgozhatsz bármennyit, semmit nem fog jelenteni, hogy ki vagy, mit tudsz, ha nincsenek kapcsolataid és/vagy atomsok pénzed...



2013. szept. 18. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%

Majd Bajnai,hiszen ő megmondta hogy minden 30 év alattinak munkát ad,hogy visszacsalogassa őket ,csak meg kell őt választanunk áprilisban ezen kívül semmi más teendőnk nincs, csak élvezni az életet miután ez megtörtént.


(IRÓNIA)

2013. szept. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%

1-es elnézést lehúztalak nem olvastam végig.


Amúgy pedig eljuthat amint eltakarítjuk őket:


-MSZP összes tagja

-PM összes tagja

-E2014 összes tagja

-Dk összes tagja

-Fidesz legalább fele


Itt utána olyan fellendülés lenne csak lesnénk ez biztos ;)

2013. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem el fog egy 20 év múlva , az emberek rájöttek arra hogy országuk nem versenyképes , és az emberek egy része elmegy végleg , de az emberek másik fele azon gondolkodik hogy tudna népszerű válalkozást indítani , ami jó állásokat tud biztosítani az átlagembereknek . Optimistán kell hozzáálni , kűlfőldre kiköltözöttek egy része is a pézt hazahozva megtöbszözni akarja .
2013. szept. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát azért ezt két részre kell bontani.

Az orvosokat, mérnököket, a jó szakmunkásokat meg kell tartani, és meg kell fizetni. Ez fontos cél lenne, nem tudom, hogy elérjük-e valaha.

De azokat a büfészakosokat, akik elmennek mosogatni Angliába, azokkal nem lehet mit kezdeni, kár őket visszahozni. Betanított munkáért nem fognak soha annyit fizetni itt, mint Nyugaton.

2013. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2-es


Semmi baj, én is ezt tettem veled:)

(pedig direkt benyomtam a végén a caps lockot)

2013. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Végülis eljutni eljuthat.

Senki nem tiltja meg neki, hogy eljusson.

2013. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetesen. A multik kihajtásával ez azonnal megoldódna.
2013. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem ez nem fog megtörténni... Nem a pártokkal van a gond, hanem az országban élő emberekkel, akik kis hülyeségek miatt is képesek egymás torkának ugrani.


Elég csak megnézni a politika kategóriát és rájössz.


A másik hatalmas probléma, hogy senki nem szeretné már ezt az országot építeni, hanem inkább mindenki csak szét akarja lopni. Másról nem is szól az élet, csak arról, hogy minél ügyesebben játszd ki a rendszer kiskapuit.


Aki pedig nem tud lopni, az megy külföldre. Én is így teszek, mert úgy szeretnék jól élni, hogy nem kell azon agyalnom, hogy mikor sitkóznak le.

2013. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

viktor apánk megmondta a frankót

2016 (ha jól emlékszem)visszajönnek a kimenekültek


erre 2 verziót tudok elképzelni


1 viktor apánknak nyelvbotlása volt mint oly gyakran és 2216 ot akart mondani


2 addigra éhen döglik aki itt maradt a kimenekült pár millió meg jól élhet ha hajlandó visszajönni a putriba

2013. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Legalább 30-40 év kell ennek az országnak, hogy kimásszon a gödörből.(már ha lesz olyan kormány, ami képes erre) A jelenleg felnövő generációban kb. 0 hazaszeretet van és meg is tudom érteni őket... Mindenhol azt látják, hogy nincs munkahely, ahol van ott is nevetséges a fizetés, a cigányok egyre csak terjednek, a kormány meg mindent ott ront el, ahol csak lehet. Ha megkérdeznénk 100 16-17 éves fiatalt, hogy mik a tervei, akkor legalább 80 azt fogja mondani, hogy minél előbb elhúzni innen!
2013. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!