Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a FIDESZ diktatóri...

@Laonda@ kérdése:

Szerintetek a FIDESZ diktatórikus rendszert épitett ki? Gondolok itt a médiatörvényre, államosításokra, nyugdíjpénztárakra, trafikmutyira stb. A disznóságok sora végtelen!

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem.


A diktatúra nem itt kezdődik.


Ha az lenne, akkor a kérdésed miatt holnap érted menne egy narancs színű Csajka és elvinne Felcsútra, a gulágba.

2013. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mivel hála égnek nem orbánisztánban élek! És hogy még nem hurcoltat el senkit, szerintem nem rajta múlik! Az EU n belül totális diktatúrát nem tud kiépíteni, de amit csinál az szerintem simán önkényuralmi kormányzás!
2013. szept. 19. 20:48
 3/14 lindmayer ***** válasza:
15%

nem

csak a balliberális média ezt sulykolja az emberekbe, hogy az esetleges 2014-es választási kudarcot legyen mivel magyarázniuk- ha meg véletlenül nyernek, akkor meg a demokrácia győzelméről fognak ódákat zengeni

2013. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%

A kedves első végletekben gondolkodik és egy totalitárius diktatúrát írt le.


De valódi diktatúra még nincs (Kövér Laci azt akar). Viszont a Fidesz kezd eltolódni az önkényuralmi rendszerek felé hiszen azt csinálják amit Orbán mond. És sajnos ilyen tendencia van az ország egészében.

2013. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Nem, az állami centralizáció nem ugyanaz, mint a diktatúra.


A médiatörvényben nem tudom mi áll, de a sajtó- és médiaszabadság nem csökkent, most is ugyan úgy szidják a kormányt állandóan.


Még egy brutálisan szétvert tüntetés sem volt, mint 2006-ban.


Egyáltalán tudsz mondani valami konkrétumot, hogy milyen jelei vannak a diktatúrának vagy csak visszhangozod a balliberális propagandát ("nyugdíjak elrablása", "trafikmutyi", "diktatúra", "Orbán-rezsim" stb.)?

2013. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudod én valódi demokráciában élek és tudok különbséget tenni! Számomra ami magyarországon folyik, annak köze nincs a demokráciához!
2013. szept. 19. 20:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Na és hol van ez az álomdemokrácia?
2013. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Disznóság nem= diktatúra.


Én sem csípem ám a Fidesz-kormányt, de aki diktatúráról beszél, az nincs tisztában a szó jelentésével.

2013. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem te nem vagy tisztában vele! A diktatúra a római birodalomból származik, akkor neveztek ki diktátorokat, amikor válsághelyzet, vagy háború volt! Igy gyorsították fel a döntéshozást, megkerülve ezzel a nyilván körülményesebb és lassabb "demokratikus" szavazásokat! A különbség, hogy egyszerre 2 diktátort neveztek ki, pont azért hogy felügyeljék egymást! Na akkor mit is csinál most Orbán a válságra meg sok más maszlagra hivatkozva??? A baj az, hogy öt nem tartja senki irányítás alatt! Persze nem azt mondom hogy olyan mint egy Pol Pot diktatúra, de mindenképpen önkényuralmi rendszer!
2013. szept. 19. 21:29
 10/14 anonim ***** válasza:
Maffiademokráciában élünk.
2013. szept. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!