Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most már soha nem fog nőni az...

Most már soha nem fog nőni az értelmiségi szakmákban dolgozók fizetése?

Figyelt kérdés

Vérlázítónak találom hogy egyetemi tanárok mindenféle plusz tevékenység (publikációk,lektorálás,elnöki posztok és kutatások) mellett is max 450e-500e forintot képesek csak kapni!Közben a leg alapabb dolog hogy a tanárok jól éljenek,mert tény hogy ha egy országban nincsen tanítás,az az ország meghalt.


De ugyan ez a helyzet az orvosokkal,kutatókkal,vagy bármi hasonló szférában dolgozóval.Nincsenek megfizetve.


Ez lehetséges hogy fog-e egyáltalán valaha változni?Mert oké hogy lesz 2 millió kétkezi munkát végző ember (nem lehurrogásból,eladókra,takarítókra,meg buszsofőrökre is szükség van,de lássuk be:az értelmiség adja az ország gerincét) de minden kicsit is iskolázottabb ember kimegy külföldre.



2013. szept. 19. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért nőne?
2013. szept. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

7 nem vagyok bolti eladó, egyszerűen csak nem vagyok arrogáns antipátiás.

Kicsit is iskolázottabb kimegy külföldre?

Igen azok a beképzelt egoista arrogáns fiatalok akiknek soha semmiért sem kellett megdolgozniuk mint amilyen a kérdező is lehet. Arra verik a hisztis nyálukat hogy nem keresnek egyből akkora pénzeket mint más 20 éves munkaviszonnyal sem.

Persze azért a proli által befizetett adóból nagyon szívesen tanulnak ingyen, aztán elhúznak külföldre qrvulni a nagyobb fizetésért.


Mondom én aki szintén iskolázott vagyok, és itthon maradok, mert magyar vagyok és itt a helyem.

És pont az iskolázottságom miatt tudom ezt a gyerekes arroganciát letenni és együtt érezni azokkal a bolti eladókkal.

Mert tudom hogy én nem tudnám azt csinálni amit ők.

Én kevesebbet dolgozok és többet keresek csak ők, és ez engem is zavar.

2013. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Flector 67 ***** válasza:
Te is ingyen tanultál.
2013. szept. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!