Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki az a magyar...

Szerintetek ki az a magyar celeb, aki a legveszélyesebb a társadalomra nézve?

Figyelt kérdés
Illetve kik azok.Akik már sok mindent elkövetettek a társadalom züllesztése érdekében.

2013. szept. 20. 14:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
28%
Attól, hogy valami sz*r, idióta, még nem válik veszélyessé.
2013. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%

"Attól, hogy valami sz*r, idióta, még nem válik veszélyessé."


Addig nem ameddig gumiszobában műveli..sajnos többségük ma tv-ben, rádióban, újságokban vagy épp az interneten teszi ezt és minél több gyerek nő fel rajtuk annál több hülye lesz..

2013. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Ez így van!

Na igen Alföldi.Őt már rég le kellett volna csukni.

2013. szept. 20. 16:20
 14/26 A kérdező kommentje:
Vagy legalábbis eltüntetni a színházból és a médiából.
2013. szept. 20. 16:21
 15/26 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy szerintem Alföldi
2013. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Dick Esmen ***** válasza:
32%
Mindegyik.A összes celebet el kéne küldeni bányába dolgozni.
2013. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
15%

Nálam a celebek inkább azok a kis ostoba semirekellő emberek, akiket egy rendkívül intellektuel csatorna felkap és szerepeltet egy kis ideig, aztán bedobja a süllyesztőbe. Ugyanakkor vannak ezek a konstans celebek, akik valami oknál fogva megmaradnak a médiában bizonyos oknál fogva. Én ilyenről nem tudok, mert nem nézek ilyen népbutítást. De úgy látom ez a cigány győző bohóc még mindig a cirkuszi porondon van. Hát ő eléggé károsítja a társadalmat, pl az embereknek beállítja a cigányokat ilyen (a maguk módján) vicces figuráknak, meg akiktől nem kell tartani. Inkább menjenek be a Lándzsa utcába, vagy egy borsodi településre, ott forgassanak cigány-showt.

Ez a rendkívül felvilágosult, elborult agyú zsidó alföldi meg a párja. Mondjuk azok is megérik a pénzüket, akik erkölcsi magaslatokba emelik.Hülye emberek mindig is voltak és lesznek is. Ha találkozol egy ilyennel, akkor ugyanazt kell csinálni, mint az itteni képviselőiknél, tetronál és php de kósernél. Mosolyogsz rajtuk és nem foglalkozol ilyen komolytalan emberekkel.

2013. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Győzikét most a tTV2 kapta föl.Gondolom Hajdú Péter hívta át,és az ő ötletéből jött,hogy újra képernyőn legyen,mert a botránya idején benne volt a műsorában.

Egyébként sztem Ő nem káros,sokan írtátok,sejtettem,hogy őt fogjátok.De sztem csak egy fa.asz aki abból él.Rajta inkább röhögni kell.

Alföldi az más tészta.RTL futtatja mostanában ezerrel,ami nem meglepő.De ami a legrosszabb,hogy mindegyikre van igény,és mindegyiknek van rajongó tábora is,még ennek a nemzetgyalázó Alföldinek is.

2013. szept. 20. 22:03
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
Gyurcsi de la k.rv.ország fletó.
2013. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
28%

Te legjobb kérdi, értem én, hogy a mélymagyar frusztrált fixációnak mindig kettő, nagyon maximum három fő célpontja lehet (jelenleg épp Alföldi és Bajnai), de úgy a fotelszakértői tudásodat nem számítva mégis hogy lehet ennyi baromságot mondani Alföldiről? :DDD


Őt már hosszú évek óta hívja rendezni Európa szinte összes országából a legnevesebb színházak egyvelege (sokszor nemzeti színházak). Számtalan kritikai díj nyertese, véleményformáló és szakmailag tisztelt személy.


Te ezzel szemben mit tudsz felmutatni? Azt, hogy a gyakorikerdesek.hu-n egyszer azt írtad ki, hogy minden válaszolónak tisztelnie kellene téged és mindenki kiröhögött?

2013. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!