Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki az a magyar...

Szerintetek ki az a magyar celeb, aki a legveszélyesebb a társadalomra nézve?

Figyelt kérdés
Illetve kik azok.Akik már sok mindent elkövetettek a társadalom züllesztése érdekében.

2013. szept. 20. 14:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
15%

Nem emlékszem ilyenre, én ilyet biztos nem írtam, ilyen nem is történt, úgyhogy nem vagy túlságosan hiteles személy, mindazonáltal sokkal többet tudok felmutatni, mint te, abban teljesen biztos vagyok :)

A többi részét kis hozzászólásodnak nem óhajtom kommentálni.

2013. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Milyen díjak azok amiket Alföldi megkap ? :D Meg miféle emberek osztják ? Ezen gondolkodj inkább..
2013. szept. 21. 17:39
 23/26 anonim ***** válasza:

Hajdú Péter, mert róla sokan el is hiszik, hogy erkölcsi vagy esztétikai értéket képvisel. Közben hihetetlenül mélyre zülleszti színvonalat.


Alföldi Róbert? Röhejesek vagytok, inkább belőle legyen 100, mint 1 darab Hajdú...

2013. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Ő meg nyíltan gyalázza a nemzetet,és te ebből akarsz százat ?

Hajdú valóban gyakran állítja be magát erkölcsösnek, meg vallásosnak, hát nem tudom mi róla az igazság.

2013. szept. 22. 00:34
 25/26 anonim ***** válasza:
88%

Milyen díjak? Mondjuk ezek itt, bár nem teljes a lista: [link]


És az ugye nyilvánvaló, hogy az elmúlt 20 év minden szakmai díját csak mocskosliberálisnemzetgyűlölőgaládok osztogatták, még a külföldieket is!


Mondjuk minek is írok ide, látszik a válaszaid stílusán, hogy pont ugyanannyira értesz a színházhoz, mint a ballisztikához :)

2013. szept. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Te sem értesz a színházhoz, csak most úgy teszel,mert Alföldi barátodnak nyalsz :D

Igen,egyértelmű,hogy kik osztják,és kik kapják a díjakat.

2013. szept. 22. 03:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!