Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a magyar `celebek`...

Szerintetek a magyar `celebek` tényleg eredeti luxus márkákat hordanak, például Dukai Regina Prada, Gucci táskái stb?

Figyelt kérdés
Nem szeretem hasznalni a celeb szot, de igy tudtam kerdesem megfogalmazni.... Szamomra hihetetlennek tunik hogy rengeteg tobb szaz ezer Ft- os kiegeszitoket viselnek amik elerik neha a felmillios, millios osszegeket. Ez letezik? Vagy ok is eloszeretettel megvasaroljak a jo minosegu replikakat, ami nem minosul az ` o koreikbe` sem cikinek??????? Szerintetek melyek az ilyen oldalak? (Vateran kivul) koszonom

2013. ápr. 3. 23:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát, el kell, hogy keserítselek, igen, eredetit. Konkrétan 100 méterről még a hamisítványt is kiszúrják. Első kézből tudom!
2013. ápr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
97%

Hidd el a "celebek" keresnek annyit, hogy gond nélkül megvegyék az eredetit.

Egy orvos vagy tűzoltó meg örül ha normálisan meg tud élni.

F@sza ez az ország, mi?

2013. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szomoru...meg azert remenykedtem :D pedig a replikakat sem itelnem el ebben az esetben. Furcsa h Mo- on ezt megengedik maguknak es nem hasznos helyekre mennek a milliok....kulfoldon azert a hiressegek keresete ossze sem hasonlithato az ovekkel es megis. Csak vegig kell nezni az oldalaikat es par kep utan ha saccolva is osszeszamoljuk az ertekuket mar millioknal tartunk.... tenyleg szomoru....
2013. ápr. 3. 23:15
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerű a képlet: van aki kifizesse helyettük.
2013. ápr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sok helyen pedig tenyleg azt olvasni mindenki utanzatot hord, de en sem hiszem....tipikus magyarokhoz hiven megy a rivalizalas versenges mar ebben is. Rokonom ismer par `celebet` akik elvileg tervezgetik a ruhaikat es semmi kozuk hozza csak az arcukat adjak, mas baberjait learatva a sok rajongo meg vegye a ruhaikat....
2013. ápr. 3. 23:20
 6/16 A kérdező kommentje:
Sosem faggattam rokonunk, nagyon nem izgat az o vilaguk, de ma belefutottam egy oldalba ami ` meno luxus dolgokat` gyujt ossze es a sok ` celebunk` ott vigyorog a kis dragasagaikkal..... kicsit megdobbentett... jo 1-2 dolog belefer kapjak pl ajandekba, de ez mar sok :(
2013. ápr. 3. 23:24
 7/16 anonim ***** válasza:
4%

Azért egy 30-40körüli tűzoltó megkeres havi 200at, egy orvos meg beosztástól függően egyre többet

A Debreczeni Dukai Zimány féle magyar ismeretségek, a nevükből élnek nem a kétkezükből, ezeket a márkákat átlag ember havi 80ezres keresetből félretéve is megveheti, csak értelem szerűen nekünk nem érne annyit mint nekik, egyáltalán hova hordanánk Gucci táskát, meg Louis Vuitton, Bugatti, cuccokat?

Sőt Ők is támogatókon keresztül juthatnak hozzá, reklám gyanánt stb

20/F

2013. ápr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ezeket általában kapják arra műsorra, alkalomra


persze mint bárki más, ők is vehetnek maguknak dolgokatt

2013. ápr. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
savanyú a szőlő?
2013. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Igen, eredeti cuccokat hordanak. De egyébként a Gucci meg a Prada nem is annyira drága. van sokkal drágább pl a legtöbb LV cucc drágább, meg a Versace, Hermes, de ilyeneket Mo.-n nem nagyon látni.
2013. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!