Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban egy "kútmérgező"...

Valóban egy "kútmérgező" lenne Árgyán József? Mennyi alapja van az állításainak? Lehet hogy csak egy sértődött ember?

Figyelt kérdés

Mi várhat a magyarokra, ha valóban igaza van?


[link]


2013. szept. 26. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Félreérted, téged bárki megvezet. Nem sértődött, hanem higgadt. Akik mocskolják, azok sértődöttek, hogy akad még gerinces ember. Ez nem jó hír nekik. Még kiderül, hogy nincs egyedül.
2013. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. szept. 26. 10:17
 3/6 anonim ***** válasza:
ÁNgyán József!
2013. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ha politikai hovatartozástól függetlenül visszanézel az elmúlt 10-15 évre (én ennyire emlékszem vissza pontosan, ami korábbi ott még meglehetősen fiatal voltam), akkor nem igazán van eltérés hogy ki volt kormányon, mindig nagyon hasonló lett a végeredmény. Magyarul a magyar átlagember nincs az első ötben, amikor azt nézzük kinek az érdekeit veszik figyelembe drága politikusaink.
2013. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem inkább sértett Ángyán József.


Miért?

1. Mert ezt az egy ügyet leszámítva mindenben együttműködött a pártjával, és mindent megszavazott.

2. Hogy nem gondolja, hogy a fidesz is ilyen? Főleg az első Orbán-kormány után? Ember nincs aki ezt elhiszi.


Inkább azt gondolom, hogy nem az ő érdekeltségei értek révbe, és emiatt próbálta kikezdeni a nyerteseket.

2013. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Salamon Bálint ***** válasza:
#5: Miből gondolod, hogy Ángyánnak van saját köre? Utal erre bármi is?
2013. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!