Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz vallásos világszemlél...

A Fidesz vallásos világszemlélete segíti Magyarországot, vagy végleg leszakadó, feudalista országgá süllyeszti?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 27. 08:26
1 2 3
 21/26 Macungo ***** válasza:
65%

Unalmas már ez a ballib ATV duma... Nagy slungokat mondanak ott is és itt is, de konkrét példákat a saját bőrükön érzett és tényleg tapaszalt dolgokat egyszerse láttam leírva, csak hogy hiteltelen, csak úgy és oligarha, meg mutyi, fékel és ellensúlyok rendszere és a többi baromság amit a szátokba ad a baloldali média és a poligikusok..


Mondjon már valaki egyetlen olyan intézkedést a Megyesi, Gyurcsány és Bajnai kormányok alatt ami jót tett nekünk személyszerint neki egy intézkedést csak ami jót tett ennek az országnak én százat tudok konkrétan amihez csak 3,5 év kellett nem pedig nyolc..

2013. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Macungo ***** válasza:
69%
Fidesz több jót tett le az asztalra mint rosszat. Az MSZP-SZDSZ kormányok több rosszat ráadásul 12 évig kormányoztak összesen mégis ott tartottunk 2010-ben, hogy csőd meg IMF.. Gondolom arról is Orbán tehet... Hát ezért lett a kétharmad mert mindenki így gondolta..
2013. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%

ez csak marketing

a fideszt igazából az érdekli hogy a Családtagok hogy tömik tele zsebüket

minden más csak duma, maszlag, hülyítés

2013. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

ahogy olvasom megy nekik a marketing, csomóan benyalták a csődöt, imf-et, minden :D


ebben nagyon jók

a fidesz egy marketingpárt

2013. okt. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mo-n szabad a vallásgyakorlás, ergo hittant és erkölcstant bevinni a suliba vagy önkormányzati iskolát átvenni és onnan minden nem hívő keresztény gyermeket kipaterolni, káros

jelenleg nem az Anyaszentegyházé Mo, és nekem sem kötelességem hinni az Istenükben.

2013. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Macungo ***** válasza:
47%

Akkor irasd be a gyerekedet erkölcstanra és nem kell Istenről hallania..


Ennél a marketing benyalásnál azért komolyabb érveket vártam volna, de sose kapok, már megszoktam... Jó morgolódást és szitkolódást..

2013. okt. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!