Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintem inkább ártott a...

Szerintem inkább ártott a baloldali összefogásnak a szoborgyalázás és Dopeman primitív megnyilvánulásai, mint használt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 09:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%
A baloldali összefogás nem érdekel, mert nem vagyok baloldali. Aminek mindenképpen ártott, az Magyarország politikai kultúrája. Szégyen, ami történt.
2013. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%

Osztom a kérdező véleményét!

Ostoba, szükségtelen, kártékony performansz volt, Dopemant kezdetektől fogva el kellett volna távolítani a baloldaltól!

2013. okt. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is ártott úgyis elég gyenge ez a összefogás
2013. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én elég érdekesnek tartom ezt a vélemény nyilvánítási formát. Eléggé kultúrát ahhoz hogy ne sértse senki emberi jogait. Humánusnak és építő jellegűnek tartom ezt a vélemény nyilvánítási formát az összmagyar kultúrában elméylülő közösség és mind a baloldal és a jobboldal összmagyar kultúrában elmélyülő öszközösségének nézőpontjából.
2013. okt. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

1. Magyarországnak ártott.

2. Meglepő nem volt, mert egy létező folyamat újabb állomásának értelmezhető csak.

3. Minthogy jelenleg választási kampányról van szó akkor is, ha az ellenkezőjét mondjuk, továbbá minthogy a Fidesz arra dresszírozta az embereket (a média meg magától is olyan), hogy minél feltűnőbb dolgokat tegyenek, továbbá, mert ismert szakmai tény, hogy a megnyerés első lépése az észrevétel (mindegy hogyan), ezért törvényszerű esemény volt ami történt, és messze nem az utolsó.

4. Ennek a dolognak a dinamikája az, hogy vegyenek észre, kis idő múlva marad az az ismeret, hogy az illető "van", a többi elfelejtődik, aztán higgyék el, hogy én mondok jobbat a másiknál. Ez a "minden csoda három napig tart" effektus, és nem megváltoztatható. A Fidesz kikényszerítette ezt a stílust, arra lehet tehát számítani, hogy a dolog tovább durvul. A mértéke attól függ, mennyire aktiválódnak az eszement gondolatokkal rendelkező emberek. Az effajták exhibicionisták is, tehát várhatóan nagyon fognak aktiválódni. Fogjuk ezt még gyerekes csínynek tekinteni egy következő fényében.

2013. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%

ellenvéleményként elmondom, hogy annak ellenére, hogy nem illik ilyet tenni


1. a szobor jól szimbolizálta a rezsimet

2. a ledöntés mindenki számára teljesen világos és érthető üzenet

3. mi is éppen erről beszélünk, sőt nemzetközi sajtója is van


szóval nem szép, de hatékony fogás

2013. okt. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Igen, egyetértek a kérdezővel.


A bizonytalannok többsége az ilyen ellenzéki megnyilvánulások hatására dönti el, hogy szar a Fidesz, de mégis inkább Orbánék maradjanak hatalmon, semmint ezek jöjjenek vissza. Szomorú, de ez van.

2013. okt. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Valóban hatékony fogás,csakhogy visszafelé. fogadni nem szoktam,de most ezret tennék egy ellen,hogy ez egy öngól volt. Nem részletezem,de akik szervezték a pszihológiában annyira lent vannak - Hofi Géza szavait idézem - ahol a vakondok jár.Csak a hozzájuk hasonlókra számíthatnak.Szerintem a többinek épp úgy felfordul az ilyen eseménytől a gyomra,mint nekem.

Biztosan tudom: ha még ilyeneket csinálnak azzal csak az öngólok számát szaporítják.

2013. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Az orbánista népirtás lényegesen többet ártott.
2013. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Szerintem a többinek épp úgy felfordul az ilyen eseménytől a gyomra,mint nekem. "


Ebben a mondatban a kulcsszó a szerinted.

2013. okt. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!