Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben tűnik Magyarország...

Miben tűnik Magyarország negatívnak a külföldiek szemében?

Figyelt kérdés

Most konkrétan arra gondolok, nyáron voltam Finnországban, sok emberrel beszélgettem, nagyon rendesek arra az emberek, de az egyik megkérdezte tőlem, mi hír arra felétek, mert az országotokról elég sok rossz hírt hallani az utóbbi időben.

Én meg nem tudtam mire gondolhat, nem is kérdeztem vissza h mire gondol konkrétan, csak mondtam h sose nézek tv-t, nem olvasok híreket így nem vagyok képben és így nem is forszíroztuk a dolgot tovább.

De azért így utólag kíváncsi lettem, vajon mik lehetnek azok a "rossz hírek" amik Magyarországról terjednek egy külföldi szemében. (Gondolom nem arra gondolt h a cigányok néha betörnek hozzánk, hisz az itthon sem hírértékű.)


2013. okt. 1. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Az Orbán-féle minidiktatúra fokozatos épülése, a gránitszilárdságú alaptörvény, az igény szerint alakítható különadók és egyebek kerültek be a nemzetközi hírekbe.
2013. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 hollófernyiges ***** válasza:
100%
2013. okt. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Visszamenőleges törvények, külföldi cégek vegzálása, alaptörvény jelentős módosítása az emberek megkérdezése nélkül, mutyigyárak, EU szidása, stb...
2013. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dick Esmen ***** válasza:
Csak egy név:Orbán.
2013. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Macungo ***** válasza:
0%
Nem tudom miben negatív, de azt se, hogy mit utánoznak minket állandóan.
2013. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!