Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek tenyleg igy probalnak...

Ezek tenyleg igy probalnak valasztast nyerni jovore?

Figyelt kérdés

[link]


Ugy nez ki ezeknek elment az eszuk teljesen.



2013. okt. 3. 16:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
Nem érdemes velük foglalkozni, minden magyarnak, aki tudja, mi kell a nemzetnek, leadja a voksát 2014-ben a Fideszre, és éli tovább az életét a jelenlegi, egyre kedvezőbb körülmények között!
2013. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted ez lesz a kampányfilm, amibe mennek a káromkodások? :D Sok hitetlen szélsőjobbos :D
2013. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Ozmium42 ***** válasza:
64%
Helyes. Járassák le magukat. Ez az ország érdeke.
2013. okt. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Én is ki akartam írni a kérdést, csak közben dolgozok és félbemaradt.

Ez a videó alatti kommentelő teljesen jól látja a helyzetet:

"

ThinkBeforeLeaping 10 perce


Ez most a Nyissuk meg a lipótmezei pszichiátriát kampány volt, ugye? mert annak tökéletes.

"

Ez a maroknyi kártékony senkiházi többet nem fog a Parlamentben, Magyarországon politizálni.

2013. okt. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

En eloszor nem tudtam hogy hogyan ertsem ezt a videot.

Azt hittem egy rossz vicc.

El nem tudom kepzelni itt mi lenne( nem otthon elek ) ha egy Demokrata vagy Republikanus jelolt vegigkaromkodna a sajat kampany vagy akarmilyen videojat.

Mit akarhattak ezzel elerni ?

2013. okt. 3. 16:59
 6/19 anonim ***** válasza:
7%

Ez hülyeség.

De minden magyar, aki tudja mi kell a nemzetnek, NEM szavaz a Fideszre sem.

2013. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Dick Esmen ***** válasza:
51%
Dehogyis!Ez vagy poén vagy kamu.
2013. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%

"De minden magyar, aki tudja mi kell a nemzetnek, NEM szavaz a Fideszre sem."

Teljesen egyetértek, a rezsicsökkentés, minimálbér-emelés, alacsony infláció, visszafizetett IMF hitel, pedagógusok bérének emelése, családi adókedvezmény és még sorolhatnám egyértelműen nem kell a magyar nemzetnek.

Amire szükségünk van, az nem más, mint az ingatlanadó, gázáremelés, benzináremelés, bércsökkentés, tömeges leépítések, kevesebb pénz az egészségügyre és oktatásra és a növekvő munkanélküliség!


Biztos vagyok benne, hogy mindenki az utóbbiakat akarja, amik az MSZP idején voltak jellemzőek 8 év alatt. Ne vicceljünk már! Rengeteg ember él most jól, minek szavaznának másra, mint a Fideszre?

2013. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Rengeteg ember él jól??????? Te még ebben az országban élsz????? Ki fizet ezért, hogy az agymosott fideszes szövegedet nyomd itt? Borzalmas...



Kérdező. Csak ennyi a reagálásom: Lipótmező.

2013. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja és egy valami: A gázolaj ára szerinted nem emelkedett??? Ha nem csap be az emlékezetem, sose volt még drágább. A többire nem reagálok. Tényleg hülyének kell ehhez lenni.
2013. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!