Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz és az mszp nem...

A fidesz és az mszp nem szégyelli magát, hogy a Jobbik három év alatt többet tett az országért, mint ők együtt,20 év alatt?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 12:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Oké, biztos a médiatörvény miatt nem tudok semmit arról amit a jobbik tett. Mit is tett?
2013. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
54%
Nem 3 éve van Jobbik. Tenni pedig az ég világon semmit nem tettek, nem voltak és nem is lesznek kormányon. Amit elértek, hogy az EU bizottságban lejáratták az országot a primitív rasszismusukkal, ahogyan itthon is az elmúlt 24 év legmagasabb szintjére vitték az etnikumok közötti indulatokat.
2013. okt. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem, ők nem értenének veled egyet. Úgy gondolják, hogy csak ők tettek az országért és a többi párt csak pusztít, hanyatlásba dönti az országot.
2013. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
30%

Felsorolnád azt a rengeteg dolgot, amit a Jobbik tett? Nekem épp az ellenkezője tűnt fel: rájöttek, hogy egyszerűbb néha hisztipicsogva napirend előtti felszólalásokkal elintézni a munkát, mint ténylegesen dolgozni is.


Mondjuk ehhez bizonyára az is hozzájárult, hogy 2010 előttig még hihették azt, hogy az óvodás logikájuk működhet és csak összeesküvés miatt van az, hogy alapvető közgazdasági szabályoknak nem felel meg egyetlen tervezetük sem - aztán amikor beültek rádöbbentek, hogy mennyire nem tudnak semmit.


Borsodi tahó villanyszerelőktől meg sportolóktól nem is lehet mást várni.

2013. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nekik nem volt céljuk tenni az országért és az ilyesmit nem is tekintik érdemnek vagy eredménynek. Lázár is megmondta, hogy eredményként egyedül azt lehet elkönyvelni, ki mennyit lopott el a dolgozó emberektől.
2013. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
28%

"Oké, biztos a médiatörvény miatt nem tudok semmit arról amit a jobbik tett. Mit is tett?"


Na ezért kellett megszavazni a Fideszt. Másról sem szól a média mint, hogy mekkora ász a Fidesz.

2013. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%
Én elhiszem, hogy a médiatörvény jelentősen korlátoz téged az információszerzésben, de van neted. Megtennéd, hogy lusta paraszt módjára nem másokkal soroltatod fel, hanem rákeresel? Köszönöm.
2013. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A bizonyítás terhe az állítást tevő oldalán van, szóval sorolja csak a kérdező azt a sok elért dolgot.


Nektek ugyanaz a kérdésem: név, FB-link, munkahely?

2013. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Dick Esmen ***** válasza:
Például?
2013. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Én elhiszem, hogy a médiatörvény jelentősen korlátoz téged az információszerzésben, de van neted. Megtennéd, hogy lusta paraszt módjára nem másokkal soroltatod fel, hanem rákeresel? Köszönöm."


Jobbikosok, én komolyan nyitott vagyok mindenre de miért nem írtok valami konkrétumot?


Próbáltam rákeresni, de semmi használhatót nem találtam.

2013. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!