Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyesek miért állítják azt,...

Egyesek miért állítják azt, hogy Gyurcsány legalább őszinte volt (Öszöd), mikor zárt körben hangzott el a beszéd, csak valaki kiszivárogtatta?

Figyelt kérdés
Ha nincs kiszivárogtatás, sose jutott volna ez köztudomásra, max. évek múlva. Honnan tudjuk mi zajlik mondjuk egy Fidesz zárt ülésen?
2013. okt. 4. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekel. ha két cigány sunyiban megbeszéli egymás között a kocsmában, hogy leszúrt valakit, az nem minősül beismerő vallomásnak...
2013. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Gyurcsány nagyon jól tudta, hogy a beszéde nyilvánosságra kerül. Konkrétan a nagyközönségnek szánta, csak nem gondolta, hogy ilyen lesz a reakció. A kiszivárgás csak a marketing része volt.
2013. okt. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tehát öngólt rúgott?
2013. okt. 4. 15:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Végül is igen, nagyon benézte. Épp az ellenkező hatást várta.
2013. okt. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mosógépszerelő mondja a nyugdíjas néninek:


"Kedves Kovács néni!


Tönkrebasz*am a mosógépét! Az alkatrészre adott pénzt elittam.

De azért remélem, továbbra is én leszek a kedvenc mosógép-szerelője!"

2013. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nagyon elvakultan hisznek a "vezérben",és akármit mond -ez esetben Feri- egyszerűen bebeszélik maguknak az őt imádó emberek, hogy márpedig őszinte volt!

Sose értettem miért kell istenként nézni egyes politikusokra...

2013. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy csináltam valamit elmondom amit tettem 5 ember előtt igaz lesz, bemegyek a WC-be elmondom saját magamnak ugyanúgy igaz. Amúgy meg most már ez kit érdekel, bár a fideszeseket általában igen, de úgyis fidesz nyer, valszleg a sok senkire se /fideszre - matek/ szavazók meg egyéb aspektusok miatt.
2013. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát csak "igazat mondott" ez a jóember (zárt ülésen a sleppje közt, csak a kiszivárogtatás nem volt betervezve), elk.rták, satöbbi. :)


A néhány egybites meg még ma is tapsikol neki.

Ha akkor kiállt volna a nép elé és úgy mondta volna utána lemondva még hagyján.

2013. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Konkrétan a nagyközönségnek szánta, csak nem gondolta, hogy ilyen lesz a reakció. A kiszivárgás csak a marketing része volt."


Ezt nem gondolhatod komolyan. Ha részükről szándékos lett volna az egész, akkor nem kivitelezték volna ilyen bénán.

2013. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

A beszédet ő szivárogtatta ki.

Az volt vele a célja, hogy a "lendületet", a "megújulást" vigye be az enyhén komcsi pártba, hogy megmutassa, hogy nem fél kimondani az igazat.

Ki akarta húzni az őszinte-kártyát.


Nem ment neki, mert nem számított rá, hogy mi magyarok a Kádári illetve Orbáni populizmusra harapunk.

2013. okt. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!