Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bizonyos emberek miért csak a...

Bizonyos emberek miért csak a lózungokat nyomják és menekülnek a vita elől?

Figyelt kérdés
A Joe Makepeace-félékre gondoltam.
2013. okt. 6. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Vita vagy eszmecsere ha másik is csak a saját lózungját szajkoza és el se gondolkodik a másik érvein azzal kár tárgyalni.
2013. okt. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell komolyan venni az olyan bohócokat!


Elharsogják a hülyeségüket aztán eltűnnek.

2013. okt. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűbb, és nem kell gondolkodni.
2013. okt. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
a ballibek mindig azokat a buta lózungokat hajtogatják, igazi agymosott, orbánfóbiában szenvedő, nemzetietlenné tett réteg! a ballib banda sajnos még mindig ellopta pár ember agyát!
2013. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Az MSZP szavazókra jellemző ez leginkább. Amikor felhozunk ezen az oldalon egy érvet amellett, hogy mennyivel jobb a mostani kormány és rengeteg jó intézkedést vezettek be, akkor nem képesek érdemben válaszolni, hanem a többségük lepontoz és nem is válaszol, a maradék pedig hőbörög egy keveset, diktátorozik majd lelép.

Szívem szerint az ilyen beszűkült látókörű emberektől elvenném a szavazati jogukat.

2013. okt. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 tőled eddig csak minősítéseket és lózungokat olvastam. Mert a lózungokat azok mondják, akiknek érvük nincs, hiszen még azt sem értik, amit mondanak, nemhogy az ellenérvet. De mivel mindenkinek szüksége van sikerélményre, ezek az emberek - minél kevésbé látják át - annál hangosabban és lekezelőbben mondják, a legbutábbja - ha olyan a testi felépítése - ököllel érvel.

Éppen ezért, ha úgy kezdik, hogy elmondanak mindennek, csak szépnek jónak nem, akkor tudd, minden vita próbálkozása fölösleges időtöltés.

2013. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Általában ránk, magyar emberekre az a jellemző, hogy ha valami jól működik, akkor nem zengenek róla egész nap dicshimnuszt. Ezzel magyarázható az, hogy itt, a Gyakorikérdéseken több olyan ember ír, aki nem ért egyet a Fidesszel és egyenesen gyűlöli őket, hozzáteszem, ok nélkül, és kevesebben vannak azok, akik elégedettek a kormánnyal és dicsérik azt, amit eddig elértek.


Ennek oka, hogy rengetegen élnek jobban a kormány intézkedéseinek köszönhetően, de a többségük nem vonul utcára és nem ír az internetre, hogy hangot adjon az elégedettségének. Ők a szavazófülkékben fogják megtenni majd ezt. Én megtanultam, hogy ezen az oldalon a kormányellenes vélemények többségben vannak és csak a lepontozásra megy ki a játék, igaz, én ebbe nem szállok bele, akinek nem értek egyet a véleményével, annak írásban válaszolok, akinek a véleményével egyetértek, azt felpontozom. Ha konkrét érveket nagyon nem is említettél, de te legalább vetted a fáradtságot, hogy válaszolj, ellentétben a társaiddal. Az, hogy 0% ért egyet néha a válaszaimmal, az nem az én szegénységi bizonyítványom.

2013. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Észre kellene venni, hogy a magyar nyelvben az itt gyakran emlegetett viselkedésre két szó van. Utál, annyit tesz, érzelmileg rendkívül negatívan viszonyul hozzád, nem általában a véleményed, te magad vagy ellenszenvének tárgya. Nem ért egyet annyit tesz, hallott egy véleményt tőled, megrágta, másra jutott, és ennek hangot ad. Érzelmileg nem viszonyul.

Érdemes ezt a két dolgot ketté választani. Elég sokan vannak, akik senkit nem utálnak, mindössze egyes véleményekkel nem értenek egyet. Egyes írásokat pedig nem tartják véleménynek, ezekkel nem foglalkoznak. Szükség esetén szóvá teszik, hogy vélemény helyett minek értelmezhető a szóban forgó nyilatkozat.

2013. okt. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!