Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlölik egyre többen a...

Miért gyűlölik egyre többen a tanárokat?

Figyelt kérdés
Az eszem megáll, hogy a Párt hívei szerint a pedagógusok lusták, keveset dolgoznak, sz@rnak bele a munkába, keveslik a rengeteg fizetésüket, mindenért rinyálnak, rengeteg szabadságuk van, sőt, egyesek szerint még ostobák is vagy szándékosan elrontják a gyerekeket. Esetleg erkölcstelen balliberálisok, mert nem ujjonganak a kötelező hit- és erkölcstannak. Ennyire jól megy az ország elhülyítése? Már ezt is sikerül beadni? Nehogy véletlenül bárki is tanuljon, és ne csak biorobotnak legyen jó egy gyárba! Nehogy annyi tudást szerezhessen, hogy kiismerje drága Viktorunk szándékait!

2013. okt. 7. 18:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Most úgy őszintén, mit vársz? Ez Magyarország, itt mindenki utál mindenkit. Én is utállak téged. Tudod miért? Mert elvettél 20 másodpercet az életemből és semmi hasznos infót nem tudtam meg. Köszönöm szépen.
2013. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki már eddig kitartott az nem hülyül el, a gond inkább az eleve osobák nagyobb mélységekbe tolásával van.
2013. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem, miért vannak ilyen véleménnyel róluk. Talán még nem láttak tanárt. Jobban kéne tisztelni őket, mert nagyon sok függ azon, hogyan oktatják a jövő nemzedéket. meg aztán le kalappal az előtt, aki hajlandó bajlódni a mai gyerekekkel.
2013. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem azért mert heti 25-30 óra munkával keresnek havonta 100-130 e Ft. - ot , míg az átlagemberek mondjuk

40 óra munkával keresik meg ugyanezt.

Ja, és van az átlag 20-30 nap szabival szemben 60 nap szabijuk van évente.

És időnként egy kicsit olyanok , mintha a föld felett járnának....

2013. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Abban 25-30 órában szerintem nincsen benne a dolgozatok javítása, az órákra való felkészülés, amit egy tanár ismerősöm mindig otthon csinál. Hazamegy a suliból, és otthon folytatja a munkáját.
2013. okt. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs tanár az ismerőseik között, de ha lenne is, akkor sem érdekelnék őket holmi tények, csak az létezik, amit ők igaznak hisznek. Akinek van egy kis esze, az a dolgok mögé lát, megérti, hogy miért fontos az oktatás, és miért fontos az, hogy megbecsüljék a tanárok munkáját, ami nem csak abból áll, hogy bemegy az ember az iskolába és megtart öt órát.
2013. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Az a 60 nap szünet is érdekes, mert valamiért a pedagógusok augusztusban is mintha az iskolában lettek volna. Nincs erről valami forrás?
2013. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Dick Esmen ***** válasza:
96%
Mert az emberek ostobák és könnyen felülnek a propagandának.
2013. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem irígylem a tanárokat.
2013. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

"pedagógusok augusztusban is mintha az iskolában lettek volna"


És mit csináltak olyan keményen egész augusztusban gyerekek nélkül, 35 fővel???

Legalábbis a mi sulinkban az 500 diákra olyan 30-35 tanár jutott.

A felkészülést pedig nem értem, elég szánalmas, ha egy tanárnak készülnie kell a szorzótáblából....

2013. okt. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!