Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ennyire elvakultak az...

Miért ennyire elvakultak az emberek?

Figyelt kérdés

aki baloldal mellett van az miért van ott? nem mondom hogy jobb pl a fidesz mert az nem igazán jobboldal, de arra gondolok mi a baj a konzervatív elvekkel? amit jobboldalinak neveznek? pl: hazaszeret, családcentrikus

ezeket a baloldal miért veti meg? vagy pl olyan mentalitás mint a 20 as években. akkor mindenki normális kulturált fegyelmezett volt és az 50 es évektől egyre jobban elfajzottak az emberek. nem véletlenül mondják hogy ezek a mai fiatalok. először csak hangos zene aztán drog aztán drog és hülye ruhák aztán drog alkohol hülye ruha homoszexualitás mi jön még?



2013. okt. 8. 05:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Kevered a szezont a fazonnal.


A hazaszeretet es a csaladcentrikussag eppen annyira jellemzi a baloldal ideologiajat is, mint a jobb oldalet, ezek EMBERI ertekek jobb/bal oldaltol fuggetlenul.

Ami a kulonbseg a ket vonulat kozott, az a nemzetkozi politikai iranyvonala (USA, EU szemben az orosz es az iszlam kapcsolatokkal), a belpolitikaban pedig a sovinizmus megitelese.

Ezen kivul sok szempontbol mas a gazdasagi latasmod is.

2013. okt. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert aki nem úgy lát,néz mint te, azok elvakultak?
2013. okt. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Bizony, azok a régi szép idők! Tiszazugi arzénes gyilkosságok, cinkotai bádogos, pipás Pista, fehérterror, numerus clausus...
2013. okt. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
á értem szóval akkor ezeket a baloldaliak is elismerik mert ha hazaszeretet szólok valamihez hozzá egyből jobboldalinak titulálnak csak ezért kérdeztem
2013. okt. 8. 06:59
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsónak meg ha nem lenne egyértelmű a mentalitásról beszélek hogy mindenki udvarias volt szerette a családját nem akartak egymásnak ilyen semmiségekért keresztbe tenni ilyesmi
2013. okt. 8. 07:02
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Én már egy ideje nem olvasok mesekönyveket.


Móricz például nem így látta azokat a csodálatos idők csodálatos embereit. Oszt még komenyista se vót!

2013. okt. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nekem meg nagyapám mesélte úgyhogy benne kicsit megbízom miszter paraszt
2013. okt. 8. 07:34
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Szerinted a Jobbikosok között nincs aki házasság helyett csak együtt él, mert felesleges papírnak tartja? Vagy nincs olyan fiatal, aki már 13 évesen szexel? Vagy éppen minden hétvégén részegre issza magát? Vagy a magyar szokások helyett tartja a Valentin napot, vagy a Haloweent? Vagy karikagyűrű helyett köves gyűrűvel "jegyzi" el a lányt? Ez az amerikai szokások majmolása.(Azért írom a Jobbikot, mert ők hangoztatják a legjobban a hazaszeretet.)

Szerinted a jobboldali vállalkozók mind tisztességesek? A jobboldaliak nem korruptak?

A Kádár-rendszerben is még jobb volt az erkölcs, mint a rendszerváltás óta.

De nem az szereti a hazáját, aki ezt állandóan hangoztatja. Ez csak üres szólam.

2013. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is a nagyapád korabeli vagyok. Ő sem élhetett a 20-as években. De Móricz nagyon jól látta az akkori időket. Ahogy Gárdonyi is.

Ha arisztokrata vagy dzsentri származású a nagyapád, akkor neki azok valóban jobb idők voltak. De a többségnek nem.

2013. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

tudom hogy jobb volt az erkölcs

folyamatosan megy lefelé. azt hogy mit csinálnak ma MINDENHOL nem kell ecsetelni látom én is viszont ez ellen senkinek semmi kifogása. de egyre több az aces a külföldi és amit szabad jupiternek nem szabad... egyszóval miért ennyire erkölcstelenek ma az emberek régen is gyarlóak voltak de nem ennyira nyíltan és nem voltak rá büszkék

2013. okt. 8. 07:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!