Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek igaz hogy a Orbán...

Szerintetek igaz hogy a Orbán Viktor roma származású? Vagy ez is valami komcsi-kamuduma?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 14:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%

"Nézd már meg a családi fotót, szerinted ez egy roma család? "


Nem. Ez egy cigány család, beás vagy rom ungró fajtából.

2013. okt. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%

"Hát ezek nem cigányok, hiába mondják "


Ha hiába mondják minek írsz ki kérdést?

Eleve tudtad, hogy ha valaki leírja az igazat te akkor is a hazugság mellett fogsz kardoskodni. Ez a kérdés tehát egy provokáció?

2013. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%

"Szerintem elfogadhatatlan lenne, akár zsidó akár cigány lenne a miniszterelnök Magyarországon."


Ez így ebben a formában igaz, eleve a Vérszerződés alapelveivel is ütközik, viszont most épp az van, reméljük nem sokáig.

2013. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
67%

Én egyszer beszéltem egy hatalmas Fidesz szimpatizánsal, aki ráadásul a Fidesznek is dolgozott és dolgozik.

Mikor felemlegettem neki, hogy Orbán cigány, erre" A baloldaliak csak ezt tudják felróni neki,másba nem tudnak belekötni!"

Ennyi:D

2013. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy az, Orsós a valódi neve, csak szégyenlik, és megváltoztatta.

Egyébként a roma közösségek között általános vélekedés, hogy Orbánra kell szavazni, mert benne is van egy vonóval, ezért szereti és támogatja a sajátjait.

Szar lehet most fideszesnek lenni. Megy a rasszizmus vérhányás ezerrel a romák ellen, közben a szeretett vezetőjük is az. :)))))))

Én már csak egy kávét kérek!!!

2013. okt. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Vadkan01 ***** válasza:
58%
Vizsgálják meg a génjeit és nézzék meg, hogy mennyi benne a cigány gén és kész. Bár úgyse vállalkozna rá.
2013. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%
Hányadik ilyen kérdés ez már? Igen, cigány származású, csak rá kell nézni. Ti tényleg nem látjátok? :) Ez nem rasszizmus, nem cigányozás, csak egy egyszerű tény, amivel mindenki azt csinál, amit akar.
2013. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Nekem olyan románnak látszik.
2013. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Dick Esmen ***** válasza:
79%
Lehet hogy igaz,lehet hogy nem.De a jobbikosok kezdték el terjeszteni,nem a maszop.
2013. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
7%

Nem cigány.

Ne feledjétek, hogy kevert nép vagyunk.

Szerintem kifejezetten türk-magyar feje és alkata van.

A 70-es 80-as évekbeli haj és bajuszviselet divat ne tévesszen meg.Az akkori fiatalok sokszor pont a magyarságukat akarták így kifejezni .Lásd P.Mobil. De külföldi bandák is az akkori divat hasonló fejeivel divatoztak :

asszio.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=7652


Az is nyilvánvaló ,hogy a magyarok többségének fekete vagy sötétbarna haja és kreol bőre van.Amit nyáron még sötétebbre barnít a nap.

Akkortájt igen kevesen voltak a pállott képűek, mert valahogy akkor még nem volt trendi egész nap bent üldögélni a gép előtt és sápkóros elhízott nyavalyás mutánsnak lenni.

Az eredeti cigány származást kisdedeknél a fenék fölött lévő sötét foltról könnyen fel lehet ismerni.

Akit komolyabban érdekel majd kérje meg a szóban forgó személyt, hogy ugyan legyen már szíves és tolja már le neki a gatyáját.

;)

2013. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!