Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi írásról? Ilyen jövő vár az országra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 23:24
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:

Keserű igazság !


A cigányok a gyerekek után járó pénzből és segélyekből tartják fent magukat. Olyan szinten, amit egy magyar nem vállal fel. Meg is van ennek az eredménye:

222 országból a 202.-ek vagyunk születések számát tekintve 1,3 gyerek/család, ami azt jelenti: 3 egygyerekes családra 1 kétgyerekes család jut.

Ahhoz, hogy a népesség ne fogyjon 2,3 gyerek/család kell!

A fenti példa alapján ezt már le sem írom, mit jelent.

A születésen belül is érdekes a statisztika:

Ma már ott tartunk, hogy a nyolc év alatti gyerekek fele cigány.

A fentiek alapján 2030-ra jutunk el oda, hogy a 8 millióra fogyatkozott összlétszám FELE már cigány nemzetiségű lesz.

És 2100-ban megszületik az utolsó magyar !


Egy báró intette egykoron a nemeseket, mikor betelepítették (olcsó munkaerőként) a Mezőségbe a

cigányokat : "Vigyázzatok, mert az ország azé, aki teleszüli !"

Azóta sem vigyázunk !

A politika segélyekkel fenntartja, "fejleszti" ezt a szavazóbázist, melyet alkalmanként egy tál lencséért fel is használ !


Három nemzedék nőtt fel a cigányság körében, akik rá sem szoktak a munkára!!!

Hogyan adnak majd munkát a kisebbségbe szorult magyaroknak?

A jövő NEM évtizedek múlva mutatja meg magát!


ITT VAN :

a borsodi aprófalvas településeken, Meszes, Rakaca, ... Itt már valóban kisebbségben élnek a magyarok !

Esténként bezárkóznak, és azt remélik, hogy marad valami a portán !

Ha nem marad: örülnek, hogy az életüket meghagyták !!!

Ki a rasszista?

"Hogy is van ez, romák?" című topicban (Origo) van (állítólag) egy cigány honlapból idézett 'szösszenet', amit egy diplomás roma írt :

"Én roma vagyok. Főiskolára járok. Következő a véleményem:

Hiába lázadnak egyesek a cigányokkal kapcsolatban. Már késő !

Hosszú évtizedek alatt kiközösítettek bennünket ebben az országban.

Ma már nem akarunk magyarok lenni ! Volt idő, amikor még azzá szerettünk volna lenni. Ma már romák akarunk lenni, a saját hazánkban, itt !

Mint látható mi sokkal gyorsabban fejlődünk, mint a magyarok. Lassan megteremtjük a magunk értelmiségét és a magunk nyelvét beszéljük. Ebben az országban. Egyre többen vagyunk és egyre többen leszünk.

Hosszú távon mi nyerjük meg a versenyt. Néhány évtized és mi leszünk a többség. Nem fenyegetőzni akarok ezzel, csak megállapítom, mint tényt.

Eleinte még egymás mellett fogunk élni, mi cigányok és magyarok.

Lassan érvényt fogunk szerezni annak, hogy a cigány nyelvet is elfogadják hivatalos nyelvnek ! (!)

Mi nagy család vagyunk és nagyon nagy a közösségi szellem, az együvétartozás érzése. Nagy a gyermekáldás. A magyarokról ez nem mondható el. Világos, hogy mi fog történni. Lassan és biztosan mindinkább a miénk, romáké lesz ez az ország.

Mi vigyázunk majd a magyar kisebbségre. Adunk nekik munkát az országunkban.

Európa és a világ olyan követelményeket támaszt ahhoz, hogy Magyarország bekerülhessen Európába, amelyek megteremtik a feltételeket hozzá, hogy mindez így legyen.

Annyi nép eltűnt már a történelem során amikor az adott kor domináns hatalmai ebben érdekeltek voltak. A magyarokat sem fogja megsiratni senki.

Miképpen a magyarok sem siratták meg a besenyőket annak idején. Ez a vita ezen a topicon ebben az értelemben tehát már értelmetlen. Nem csak a jelen, de már jövő is determinált ebben az irányban. Béke

veletek !"


Egy magyar véleménye:

És még azt mondják, hogy a MAGYAROK a RASSZISTÁK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én meg azt üzenném ennek a diplomás romának (ha egyáltalán ő írta, mert elég kevesen vannak ám), hogy eljön még az az idő, mikor a romák és a magyarok egymást gyilkolják ! Hála neki, a kedves levélírónak!

EZT AKAROD? Ha ez a levél körbejárja az országot, nem tudom, mi lesz itt.

Ha mindenki úgy reagál rá, mint én. Ugyanis hihetetlenül felháborított.

Rengeteg támogatást kaptok, DE MINEK? Szülitek a rengeteg gyereket rakásra, aztán magukra hagyjátok, bűnözők lesznek, és műveletlenek !

EZ A NAGY CSALÁDSZERETET???? Szerencsétlen magyar meg nem mer két gyereknél többet vállalni, mert nem bír többet TISZTESSÉGESEN FELNEVELNI !

És ők lesznek a jövő nemzedéke.

Kérdem én, ha nem marad az országban dolgozó magyar ember, ki fog titeket eltartani, cigányok???

Ki osztja majd a segélyt, ha nem lesz miből, mert nem lesz ember, aki dolgozzon?

De hát majd kitalálnak valami okosat a diplomás cigányok. Majd segít az UNIÓ...

És még valami: Igen, tűnnek el népek. Ez mindig így volt és így is lesz.

De mi már több mint 1000 éve létezünk, Isten segítségével. A magyar nép nem fog eltűnni. Túléltük a

besenyőket. Túléltük a tatárokat.

Túléltük a törököket. Túléltük a Habsburgokat. Túléltünk két világháborút, Trianont, a szocializmust.

A cigányokat is TÚL FOGJUK ÉLNI !

Honnan tudom ezt ilyen biztosan? Tudom. MERT ISTEN VELÜNK VAN!

NEM hagyott el minket, bár sokan ezt mondják !

Hamarosan történni fog valami, ami megváltoztatja a kedves diplomás roma által felvázolt jövőt. Nem háborúra gondolok.

Dehogy. Egyszerűen csak Isten megsegít valahogy. Mint mindig, a történelem során. A diplomás romának sok sikert kívánok a tanulmányaihoz, amit a magyarok fizetnek nekik ! És kérem, hogy gondolkozzon el magán, amíg nem késő.

Senkinek nem lenne jó, ha háború lenne !

Az intelligens emberek nem népirtással oldják meg a gondokat.

2013. okt. 8. 23:26
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Most tulajdonképpen mi is a kérdés?
2013. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
72%

A magyar nép túléli a cigányokat ez 100%, de maga az ország már nem biztos.

Végső megoldásként elmenekülnek a magyarok Magyarországról.


Amit írtál , az nekem nagyon ismerős.Mintha már hallottam volna hasonlót egy közel-keleti vallási "aktivista" szájából Nyugat-Európában.

Majdnem ugyanezt mondta, mint ez a cigány a kérdésedben.

2013. okt. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 tetro ***** válasza:
24%
rövid életű kérdés lesz ez
2013. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
52%

Remélhetőleg, el fogjuk tudni felejteni ezt a ki-milyen-etnikumú, nem túl régen feltalált mizériát addigra.


Erre én jó esélyt látok, hiszen ha tényleg nagyon sok cigány lesz az országban, mind több társadalmi rétegben fognak megjelenni - pl a felsőoktatásban - és egy egyetemet végzett cigány pl. jobban megérti majd magát az egyetemet végzett magyarral, mint az érettségivel sem rendelkező cigánnyal... aki pedig a hasonló iskolázottságú magyarral fog jól kijönni.


Már most ismerek példát mindkettőre. Szerintem tehát el fogunk keveredni, és senkit nem fog érdekelni, ki cigány és ki magyar. És nem lesz rossz senkinek sem, senki nem fog bántani senkit.

2013. okt. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Utolsó, ezzel csak az a baj hogy iszonyat kis részük vesz részt a felsőoktatásban. Ha pedig a többség műveletlen az azt jelenti hogy nem fognak tudni segítség nélkül élni. Ez pedig azért (is) probléma mert az a kevés aki munkára fogható nem fogja tudni kitermelni a többség segélyeit.

Az meg hogy keverednénk? A török bevándorlókat nézd meg Németországban mennyire keverednek. Semennyire. Eltérő kultúra, eltérő értékek.

2013. okt. 9. 01:03
 7/33 anonim ***** válasza:
93%

szomoru ez a rasszizmus. Nem mintha a problema nem letezne, de pl. a szegenyek sok helyen szülnek több gyereket.

Végül is a kérdezö a _kulturális_ lecserödéstöl tart.

Azért addig még eltelik 100 év vagy mennyi.Az alatt meg sok viz lefolyik am a dunan



"Az meg hogy keverednénk? A török bevándorlókat nézd meg Németországban mennyire keverednek. Semennyire. Eltérő kultúra, eltérő értékek."


Na,na! Most eltem 7 evet berlinben, a törökök es más szegeny, muzulman bevandorlok 'társadalmi gettósodása' igenis probléma! de a németek igenis elkezdték beolvaszttani öket! Vagy 3-4 török szarmazasu doktoranduszt ismertem ott meg!

Ezek anyanyelve a német, törökül ugyan valamennyire tudnak. Egyik közeli ismerös-lánybarátom- muzulmannak mondja magát - de ezt kb 2 év utan tudtam meg, annyira nem föltünö, és annyira viselkedik. Pedig török kinézete van, de ez ugye nem tul feltünö arrafelé.


Mellesleg a németek kicsit tulhajtottak az ötletet, hogy az akkor még igencsak elmaradott anatóliabol szaszezerszamra hoztak be a vendegmunkasokat...hosszu sztori, de végul nem küldtek haza ölet, nem tanitottak németül, stb. Biztos meglepetes volt, hogy ha hamburgba stb. kötözik pár 10e ilyen ember, az nem fog jol elsülni

2013. okt. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%

"de ezt kb 2 év utan tudtam meg, annyira nem föltünö, és annyira viselkedik"

=> annyira németként viselkedik

:)

2013. okt. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
58%

Ja, hogy így is lehet válaszolni. Én azt hittem, hogy az egész nagy szövegre kell, mert azt nem lehet egykönnyen.


Az én meglátásom szerint a magyarok le fognak süllyedni, az ország zuhanása folytatódik tovább, az értelmes, leginkább nyelveket beszélő magyarok elhúznak innen jó messzire, a maradék, aki marad, az pedig egyre inkább keveredik majd elszaporodó cigánysággal, amit már most is nagyon erősen meg lehet figyelni, rengeteg magyar nő van cigány férfivel és szül neki gyereket, amit nem értek pontosan, hogy miért van, de ez van. A vége az lesz, hogy létrejön majd egy ilyen keveréknép, akik leginkább úgy fognak viselkedni, mint az itteni kölykök:


http://www.youtube.com/watch?v=aCEFN5bRyFI


Szóval ilyesmi jövő lesz, bár már engem nem igazán érdekel. Szomorú vagyok persze, mert a magyarok sokkal többet is ki tudnának hozni magukból, de hát ennyi telik tőlük. Nincsenek értékek, nincsen ideológia és elképzelés a magyarságnak a saját céljairól, hogy hová tart, minek, hogyan teremtsen jólétet saját maga számára, hogyan szervezze meg államát és társadalmát és azért tartunk itt. Szóval lassan szétrohad minden.


A másik út, amire van egy 4-5% esély, hogy valakik megfordítják a folyamatot, teljesen helyrehozzák a magyar lakosság mentalitását és önszervező képességét, de jelenleg nem látok ilyen törekvéseket, csak nagyon satnya formában, ami ha érvényre kerül, az simán végzetes lehet a magyarokra nézve.

2013. okt. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
52%
Ja és Isten nincs velünk (igen így, nem csupa nagybetűvel írva), mert nem létezik. Fel kéne már végre fogni. Az pedig, hogy ezer éve van magyarság, nem jelent semmit. Az egyiptomiak például már 3500-4000 éve léteztek, amikor az arabok kicsinálták őket, szóval ez a "mióta létezünk" dolog nem jelent semmit és nem is értem, hogy egyesek fejében ez hogyan is függ össze azzal, hogy sebezhetetlen istenek vagyunk. Ez csak ostoba önhittség, ami egy elég gyakori és nagy probléma a turbómagyaroknál, mert kiöl minden önkritikát az emberből.
2013. okt. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!