Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi írásról? Ilyen jövő vár az országra?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 23:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Legfeljebb majd Németországban, Ausztriában, Angliában és Svájcban lesznek magyar települések, és nem lesz egységes magyar állam.

De őszintén szólva: ENGEM NEM ÉRDEKEL!!!

2013. okt. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Ha jobban megnézzük őket nincs semmire sem pénzük.

18-23 évesen meghalnak mert már annyit drogoznak csak hogy született 4-6 szellemi fogyatékos kórosán sovány gyerekük és

utána még arra kapják a segélyeket.

Egyébként olyat is szoktak csinálni hogy amikor már 6-7 hónapos terhes a nő akkor a férje meg jól megveri véletlenül se szülessen normális gyerekük.

És akkor még csodálkoznak mért utáljuk őket annyira.

De most komolyan azt hiszik nem tudjuk miket csinálnak.

Meg a pi*sáé vallják magyarnak magukat amikor még rendesen

beszélni sem tudnak.

Ja meg amikor ők baszt*tn*k.

Te meg már rá nézel és leordítanak hogy mi van.

Tiszta fogyatékosok ha mi nem lennénk már rég kihaltak volna.

De most mi Magyarok hova mennyünk mert én az biztos hogy sajnálnám csak úgy itthagyni

ahol születtem.


Így ez a véleményem

(Előzőt is én írtam)

2013. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Zolály ***** válasza:
Na most azonnal álljunk meg. A cigányságnak is van söpredéke, mint minden népnek, de azért azt a tisztességesen adót fizető, lediplomázott 2-3%-ot tiszteljük már meg azzal, hogy tiszteletben tartjuk a közösséget, ahonnan jött.
2013. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!