Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kapott valaha is Gyurcsány...

Kapott valaha is Gyurcsány Ferenc, esetleg Bajnai Gordon valami díjat azért, amit tett az emberekért?

Figyelt kérdés
Tudtommal nem, de javítsatok ki, ha tévedek. Abban viszont biztos vagyok, hogy Orbán Viktor a dohányzás visszaszorításáért tett radikális lépéseiért díjat kapott az Egészségügyi Világszervezettől. Ez nemzetközileg is egy hatalmas elismerés, és méltán tükrözi azt, hogy a miniszterelnökünk nem hódol be a dohánygyáraknak, hiába próbálkoznak.

2013. okt. 10. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

Ez még hiányzik a szöveged végéről:


Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor! Él-jen Vik-tor!

2013. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Első válaszoló:


Ne feketén-fehéren lásd a világot... Én sem szeretem Orábn intézkedéseinek három negyedét, de mondjuk ha elmegyek egy italozóba, és nem a dohányfüstöt kell szagolnom, annak én pl. kifejezetten örülök...

2013. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Erről van szó, amit a 2-es válaszoló ír. Egyesek csak azért nem képesek elismerni a Fidesz eredményeit, mert a Fidesznek köszönhetőek. Én is nagyon örülök, hogy nem kell a cigifüsttől megfulladnom, ha bemegyek valahova.
2013. okt. 10. 17:27
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Első válaszoló , szomorú az Orbánfóbiád meg a gúnyolódás.

Le is pontozlak.


A miniszterelnök úr megérdemelte ezt a díjat, mivel tett a nép jobb egészségi állapotáért.

2013. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Vadkan01 ***** válasza:
90%

Hogy jöjjön egy értelmes válasz is.

Bajnai díjai:


Pro Universitate Díj a Közgazdasági Egyetemen végzett kiemelkedő közösségi és szakmai teljesítményéért.

A Central European Business Review c. folyóirat Közép-kelet-Európa 30 legígéretesebb üzleti vezetője közé választotta (1999)

A Menedzserek Országos Szövetsége az Év fiatal menedzserének választotta (2003)

A Magyar Köztársasági Érdemrend tisztikeresztje (polgári tagozat), a hazai vállalatirányítási kultúra fejlesztése terén elért eredményei, kiemelkedő szakmai és vállalatvezetői munka elismeréseként (2006)

Gyurcsánynak nincsen vagy legalább is nem találtam róla infót.

2013. okt. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Orbán mi tett a dohányzás visszaszorításáért? Csak nem a trafikmutyiért kapta?

Külföldön sem lehet dohányozni nyilvános helyeken!

Ez a díj éppolyan "érdemtelen", mint amivel néhány éve a Pápa tüntette ki.

2013. okt. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
Utolsó: pl. hogy tilos dohányozni buszmegállókban, kocsmákban, iskolák előtt...?
2013. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Orbánt már rég ki kellett volna végezni.
2013. okt. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Az 5-ös válaszoló, aki minden gúnyolódás nélkül, a kérdésre válaszolt tényekkel, információkkal, kötekedés és sallangmentesen, miért lett lepontozva?
2013. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, még egyikük sem kapta meg a kötelét "azért, amit tett az emberekért".
2013. okt. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!