Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vigyen ki valaki Németországba...

Vigyen ki valaki Németországba! Nagyon megutáltam a szülőhazámat. Kösz orbán és kösz azoknak akik rá szavaztak! Baj?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 20:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező: Nincs ezzel semmi baj. A baj ott kezdődik, hogy helyette visszaakarják hozni azokat, akik már bizonyították, hogy nem hozzák el a megbecsült nyugodt életet.

Ez a legnagyobb baj.


Szarból fosba.

2013. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
25%

Nem hibáztathatod a szavazókat.

Szerinted ki tudta előre, hogy ez lesz?

2013. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
47%
Adj köszönetet a drágalátos maffia MSZP terrornak is aki jelentösen hozzájárult anno ahoz ahol most tart az ország!
2013. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%

Nem baj, de én például nem csak Orbán miatt nem igazán kedvelem Magyarországot. Szóval nem utálom, de abszolút nem is szeretem. Meg tudlak érteni.

Én pár éve még elég nagy nemzeti magyar voltam, de azóta rájöttem, hogy a magyarság egyáltalán nincs azokban a lelki és erkölcsi magasságokban, amiben én hittem. Kiábrándultam nagyon.

2013. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek. Megyek veled...
2013. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
32%

Sőt! Egyenesen kérj menekült státuszt Merkeltől! Még ma írj levelet Berlinbe, hátha reggelre elolvassa.


Tipikus potyaleső proli, mégha azt kérdeznéd, hogy hogyan lehet kimenni és munkát, lakást találni, de nem "vigyen ki valaki" mint a menekültnek jelentkező cigányok!


Értem már miért utálod Orbánt, mert alatta dolgozni kell, nempedig masztizva várni a segílykét.


Mit gondolsz Németországba mi vár rád? Medencés ház, BMW, meg havi 3000 euró segély, mert jajaszegényke megutálta a hazáját és sikeresen elmenekült a gonosz Viktátor elől? Hát nem, ott is dolgozni kell és sokkal keményebben, mint nálunk! Ha meg feketézésen kapnak, örökre kitiltanak! Igaz, hogy a németek kedvenc bevándorlói, vendégmunkásai a magyarok, de csak azok akik dolgozni, normálisan élni jönnek! Az ilyenekre, mint te, nincs szükségük, kb. az Olaszországban kéregető román cigányasszonyokkal állsz egy szinten, őket pedig csoportostúl zavarják hazafele Unghenibe!

2013. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
65%

ne a hazádat utáld, hanem a vezetőit, ha már.


Németországban sincs kolábszból a kerítés, az élet drágább és sokan vállalnak két munkát, mert egyből nem élnek elég jól meg.

2013. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
60%
Németország NEM DRÁGÁBB,SŐT OLCSÓBB!!! Én éltem kint és ez így van.A fizetésekhez képest meg pláne!!!!
2013. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
45%

"Nem hibáztathatod a szavazókat.

Szerinted ki tudta előre, hogy ez lesz?"


Csak akinek agya van. Nagyon sokan megmondták itt az oldalon is (szerintem még én is, de nem biztos, rég volt), hogy egy Orbán kormányból, főleg kétharmaddal, ez lesz.

2013. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
15%

Te, fiam, Orbánfóbiában szenvedsz, ez a nagy bajod! Ha utálod Magyarországot, akkor kiírtad magad a nemzetből!

nem a hazát kell utálni, hanem a komcsikat, az mszp-t, szdsz-t bajnait akik tönkretették az országot az elmúlt 8 évben!!!

2013. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!