Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MIÉRT ilyen önzőek az emberek?...

MIÉRT ilyen önzőek az emberek? A külföldre való kivándorlással kapcsolatos! Főleg JOBBIKOSOK válaszának örülnék!

Figyelt kérdés

Azt nem értem hogy egyesek miért mennek ki külföldre AZÉRT hogy 3 kocsijuk legyen meg a legdrágább k.vákkal hemperegjenek ahelyett hogy a magyar hazát erősítenék a jelenlétükkel és azzal hogy itt dolgoznak!

Azt megértem hogy azért mennek el NEM ÖRÖKRE HANEM PÁR ÉVRE hogy szedjen annyi pénzt hogy itt Magyarországon új életet kezdhessen mert itt nem tudott megélni.

Indokolt válaszokat várnék köszönöm.



2013. okt. 13. 08:55
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Most az önzetlen hazaszeretetre gondolok!
2013. okt. 13. 08:57
 2/33 anonim ***** válasza:
47%

Hagyjuk már, a 90% jön is vissza, mert rájön, h a 300 ezerből, amit keres 150 megy az albiba, amit meg félre tud tenni havi 40 ezret azzal meg kint kitörölheti a seggét.

Ha egyáltalán tud félretenni.

Akinek meg kint olyan jól megy így is úgy is lelépne...

Jah és ez nem is fog változni addig míg azt látják az emberek, h beleszarnak fent és csak a lopás megy.

2013. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Várom a további válaszokat!

2013. okt. 13. 09:01
 4/33 A kérdező kommentje:

+ annyit hozzátennék a kérdésemhez:


MIÉRT PÉNZELIK A MUNKÁJUKKAL A KÜLFÖLDIEKET?!


Mert ha kimegy dolgozni külföldre egy magyar ember inkább a mocsok retkeket pénzeli a munkájával mint a magyar hazát oké..

Persze most nem arra gondolok hogy maradj itt és Orbán meg a többi zsidót tömd arannyal de azért ha már magyarnak születtél és itt is meg tudsz élni MARADJ ITT!

2013. okt. 13. 09:03
 5/33 anonim ***** válasza:
88%

En otthon jol kerestem,sajat lakasom volt.

Azert adtam fel, mert a kornyezetemmel voltam elegedetlen.

A bunko udvariatlansaggal, hogy a hugyszagu hajlektalan miatt nekem kell lemenekulni a villamosrol amikor berletem van.

A munkahelyi kornyezetrol, a tisztesseges allasinterjukrol, a figyelmes es kedves emberekrol is meselhetnek.

En gazdagabb nem lettem, de akkor is megerte.

2013. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, hogy a külföldi emberek neked miért "mocsok retkek". Nyilván akad olyan is, de én Magyarországon pl. sokkal kevésbé éreztem magam biztonságban az utcán. Az utolsó válaszolóval egyetértek. Nem feltétlenül csak és kizárólag a pénz miatt költöznek az emberek.


Én nem sok olyanról hallottam még eddig, aki k*rvákkal hemperegni megy külföldre, viszont rengeteg hitellel elúszott családnak ez mentette meg az otthonát. Nekem személy szerint "csak" annyiban segít a külföld, hogy itt ingyen tanulhatom, amit szeretnék. Otthon kb. 1.600.000 forint lenne. Nem tudom kifizetni, a családom sem, pedig ez egy szakmát adna, nem pedig egy sokak által lenézett diplomát, gyakorlat nélkül.

2013. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 szántóvető ***** válasza:
91%
azért hogy emberhez méltó életet tudjanak élni.hogy ne okozzon gondot egy 20 eurós számla kifizetése.az nem lehet életcél hogy minden hónapban spórolsz hogy kitartson a pénzed a köv. fizetésig.az ilyen kifejezések hogy segély meg támogatás ismeretlen fogalmak külföldön ill. itthon is azok voltak még 25 évvel ezelőtt is.5 év munkaviszony után jár az 500 euró nyugdíj,a német kormány így hálálja meg hogy ott végzel munkát.a Hazaszeretet kevés ha korog az ember gyomra.itthon megbüntet a rendőr a közúton és ugrott a havi fizetésed.és meg akarnak büntetni,ezért van annyi rendőr ill. ezért telepítenek fix kamerákat.ha vállalkozó vagy,adó formájában a bőrt lenyúzza rólad az állam.ha megbüntet az APEH vagy a fogyasztóvédelem,elveszik a fél évi jövedelmed.közben azt tapasztalod állami vezetők csalnak-lopnak-hazudnak.vesztegetés,korrupció,kenőpénzek,EU-támogatások lenyúlása,ez megy a legmagasabb szinttől kezdve az önkormányzatokig bezárólag.eljárás majd ítélet a rendőrfőkapitány ellen.Te meg éhezel.Aki kimegy az egy jobb életben reménykedik.a fiatal nem hülye,pontosan látja hogy itthon milyen sors vár rá,látja hogy a szülei szenvednek ezért menekül innen.én nem hibáztatom őket.Radikális változásban bízom,a Jobbik az utolsó lehetőség.
2013. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
69%

Szántóvető ne felejtsd el a jóféle nyugati Opel Vectrát!

Csak egy ilyet szeretnének az emberek, semmi többet!

2013. okt. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok ott maradni ahol csak kapom az arcomba az ütéseket, attól még szerethetem a hazám, hogy nem otthon élek, emlékezhetek a nemzeti ünnepeinkre, stb... Nem fogom hagyni, hogy amit megkeresek tisztességesen, annak a felét a törvények kizsarolják belőlem.
2013. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

leirtad


" mert itt nem tudott megélni."


ezért. mert csak egy életük van. es nincs megint 20 évük a hitbizományra. majd rá fogsz jönni te is amikor elvagy, de 10 év alatt sem jutottál semmire. meg ha majd lesz gyereked, rájössz hogy az ő életét is elcseszed így


szal, 10 év és érteni fogod

2013. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!