Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a megoldás arra,...

Mi lenne a megoldás arra, hogy ne legyen ennyi "kisebbség"?

Figyelt kérdés

Például a romák,hagyományaik szerint szülnek 5 gyereket, mire a nagy megmondó emberek azt mondják,hogy szüljenek a magyarok is ha nem akarnak kisebbségbe kerülni.

Na de akkor már legalább 10 magyar gyerek kell, és azokat el is kell tartani.Rögtön csökken az életszínvonal, továbbá ha ez világméretű akkor a Föld nem fogja elbírni ezt a sok embert.(így sem bírja,hogy az európaiak nem szülnek, mi lenne ha ők is szaporodni kezdenének?!)


Magyarán az az egyetlen megoldás, hogy őket kéne korlátozni,mert ugyan a magyarok most csökkennek, de ha tartanánk a 10 milliót (mindenkinek legalább 2 gyereke lenne) akkor sem tudnánk tartani a rendkívül magas cigány szaporulat mellett, maximum úgy hogy ők szülnek 5-öt a magyarok meg 10-et, de ez mint leírtam hosszú távon nem működne.

Tehát mi lenne a megoldás?



2013. okt. 15. 14:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Csak akkor adni segílyt illetve családi pótlékot ha a szülők dolgoznak. Onnantól kezdve nem éri amjd meg megélhetési gyerekgyártásba fogni.
2013. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Az újszülöttek kb 50 százaléka már most cigány....
2013. okt. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
26%
Első vagyok, értelemszerűen 3 gyerek után értem. 3 gyerek alatt viszont több támogatás kell, hogy a magyarok is merjenek gyereket vállalni, és nem olyan támogatás ami vagy van vagy nincs, hanem amiről BIZTOS, hogy fix és sokáig felhasználható, nem kell attól tartani, hogy mire megszületik a gyermek addigra már rég kivezették...
2013. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
13%

Nekem két ötletem is van:


1. Minden etnikumot pontosan azonos lélekszámúra kell hozni az országban (ideértve a magyart is), és bármely pár csak akkor közösülhet nemzés céljával, ha engedélyezi az OEP.

A vegyes etnikumú párok gyermekeinek nemzésénél pedig a szülőknek írásban nyilatkozniuk kell, hogy gyermekük milyen etnikumúnak számítson majd.

Ily módon egyetlen etnikum sem lesz soha kisebbségben, az OEP vigyázna erre.


2. Foglalkozzunk valami értelmesebb dologgal az etnikai arányoknál.

2013. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
82%
legyen az, hogy magyar csak cigánnyal dughat, így 50-60 év múlva nem lesznek etnikai különbségek
2013. okt. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
42%

"2. Foglalkozzunk valami értelmesebb dologgal az etnikai arányoknál."


Az ország 3 legnagyobb problémái közé tartozik.


Nem vagyok benne biztos, hogy szívesen lesz nyugdíjas, gyenge öreg , amikor felborultak az etnikai arányok.


Most kb a népesség 10 százalékát alkotják és rengeteg a baj, sok idős ember esik áldozatul és nem ritkán végződik halállal, mivel nem épülnek már fel, hogyha összeverik őket.


Vagy ,azt akarod, hogy az unokáid napi terrornak legyenek kitéve?

Nem, én nem szeretnék ilyen sötét jövőt a jövő generációjának.

2013. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%

"legyen az, hogy magyar csak cigánnyal dughat, így 50-60 év múlva nem lesznek etnikai különbségek"


Ez is eszembe juthatott volna, nagyon jó, de van még egy :


A-K mostantól mindenki cigány, L-Zs mindenki magyar, automatikusan. Na?

2013. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 tetro ***** válasza:
21%

"Például a romák,hagyományaik szerint szülnek 5 gyereket, mire a nagy megmondó emberek azt mondják,hogy szüljenek a magyarok is ha nem akarnak kisebbségbe kerülni. "

Ez mondjuk így egy csak egy nagy blöff. Forrás? Mert tudomásom szerint az utolsó felmérésben a gyerek különbség a roma és nem roma családok között nincs egy egész. Szóval jó lenne erről valami forrás.

2013. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
46%

A 10% már az elképzelhető legmagasabb becslés, ennél valószínűleg kevesebben vannak.

De már akkor is elkeverednénk, ha csak megközelítenék a magyarok lélekszámát, nyilván nem fog az ország fele egyazon társadalmi rétegben élni, ezt senki nem gondolhatja komolyan. No para.

2013. okt. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

tetro


Ülj vonatra és menj Borsodba,Szabolcsba,vagy Heves megyébe, esetleg Nógrád megyébe.Ott van neked a forrásod....

2013. okt. 15. 15:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!