Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Fideszesek akkor is...

Vajon a Fideszesek akkor is betegesen imádnák a vezírt, ha nem lenne munkahelyük?

Figyelt kérdés
Valamiért határozottan úgy érzem, hogy a Fidesz hívök 99%-nak van munkája. Ha munkanélküliek lennének, és szembesülnének a Fidesz "szocpolitikájával" (munkanélküli segély max 90 nap, szoc segély, fht leginkább a cigányoknak jár (olvassatok utána a szic segély és az fht feltételeinek és kitisztul a látásotok) közmunkára köteleznek akár nyelvtudással,,diplomával stb is) akkor is ezerrel nyalnák a narancs színü hátsó se..eket amig szép fényesek nem lesznek?
2013. okt. 16. 12:53
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ha valakinek három szakmával munkahelyi gondjai vannak, az valóban szomorú.

Én egy szakmával 69 évesen jelenleg is dolgozom, soha munka nélkül nem voltam.

2013. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Oh és hogy gondolkodjak el azom hogy mit romtottam el amiért elküldtek? Erröl annyit hogy szerinted miért van az hogy a mai napig felhív a volt munkahelyem ha szakmai tanácsra van szükségük? Igazad van, tuto xarul dolgoztam és azért küldtek el engem meg jópár embert annak idején amikor a Fidesz került hatalomra...
2013. okt. 16. 13:49
 13/31 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es válaszoló! Köszönöm szépen a válaszát. Édesapám és az Ön korosztálya még abban a szerencsés helyzetben van, hogy le tud dolgozni egy életet egy munkahelyen. Édesapám is onnét ment nyugdíjba, ahol annak idején tanulóként kezdett. :-) Ö sem volt sosem munkanélküli. Az az idöszak elmult, de gondolom ezt Ön is tapasztalja a környezete által.
2013. okt. 16. 13:53
 14/31 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tudom, ha 20 évesen magamat tartom fenn... Képzeld el hogy a képzésem is én fizetem, vagy mit gondoltál az csak úgy terem? A fogyatékos úgy látom itt nem én vagyok, legalábbis, fogyatékosan is több eszem van mint neked.


Politikai okokból elküldés? Ha olyan helyre kerültél be, ahova politikai okokból kerülnek emberek, akkor számolnod kell azzal, hogy hasonló okokból repülsz is. Vagy erre nem számítottál? Ilyen munkát azért nem érdemes vállalni, mert csak egy helyben toporog az ember. Az megértem, ha haragszol a Fideszre (én is haragszom). De fogd már fel hogy attól, hogy másokra fogod az egészet, nem lesz munkád. Akárhogy is nézzük, előre láthattad hogy ez benne van a pakliban.


Közintézményről van szó... A közintézmények puszta léte eleve jogszabályoktól függ, és sok esetben csak arra vannak kitalálva, hogy munkát adjanak embereknek. Sőt, finanszírozva is a versenyszférából befolyó pénzekből van. Abból az adóból, amit mások befizetnek. Tehát, nagyon nagyon sok mindentől függ az ilyen munka, korántsem olyan biztos hely, mint azt sokan képzelik.


Az látszik nagyon, hogy mindenkit lenézel, és azt hiszed te szrtad a spanyol viaszt. Javaslom, hogy folytasd is így, ha utálod magad. Ha meg nem utálod magad, akkor kapd össze magad és haladj előre. Nem szégyen ám mástól is segítséget kérni. Én ha kell akár ingyen is segítek szívesen másnak a szakmámmal kapcsolatban. A helyedben amúgy a versenyszférában próbálkoznék, ott nem igen fognak kibabrálni veled mert nem vagy Fideszes. Ha meg ott is akkor uzsgyi külföld. Mi az a 3 szakma?

2013. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"Ha valakinek három szakmával munkahelyi gondjai vannak, az valóban szomorú.

Én egy szakmával 69 évesen jelenleg is dolgozom, soha munka nélkül nem voltam."


Mi a szakmája?

2013. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

"Oh és hogy gondolkodjak el azom hogy mit romtottam el amiért elküldtek? Erröl annyit hogy szerinted miért van az hogy a mai napig felhív a volt munkahelyem ha szakmai tanácsra van szükségük? Igazad van, tuto xarul dolgoztam és azért küldtek el engem meg jópár embert annak idején amikor a Fidesz került hatalomra...

"


Lehet hogy azt rontottad el, hogy nem tetszettél nekik. Én nem tudhatom helyetted, csak annyit mondok általános tanácsként, hogy attól még, hogy tényleg van olyan, hogy a másik a hibás is téged bánt, nem mindig van így! Meg nem biztos hogy jól ismered fel az ellenséget. Nem sértegetésből mondtam.

2013. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Esztergályos.
2013. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Akkor 60%-os válaszolót fogok írni sze..ós helyett nehogy hú de megsértselek. A halál ...a került be annak idején politikai okok miatt a munkahelyemre annak idején! Ezt a baromságot honnét vetted??? Viszont 10 év alatt sokat láttam és tapasztaltam munkám során ott. A lefelé mutató tendencia MINDEN közintézményben, söt az oktatási intézményekben 3 éve kezdödött el. Hogy milyen szakmáim vannak, az miért érdekel egy olyan embert aki olyan vélemènnyel van rólam amilyennel te?
2013. okt. 16. 14:00
 19/31 A kérdező kommentje:
17-es válaszoló, ha esztergályos volnék akkor nagyobb esélyem volna munkát találnom!
2013. okt. 16. 14:02
 20/31 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy minden mucsaröcsögén élő szabadbölcsésznek, esetleg 3 büfészakmával rendelkezőnek az állam feladata lenne munkát biztosítania. Képezd magad, költözz el olyan helyre ahol van munka (légy mobilis!), tanulj nyelveket, és tanulj meg gondolkodni. Könnyű ám saját hülyeségünk és butaságunk helyett mást hibáztatni, de egy idő után rá kell majd jönnöd, hogy célravezetőbb ha megoldani próbálod a problémáidat, és nem másokat okolni.


Az, hogy a suliban könyebb volt egy semmire nem jó szakot elvégezni és úgyis ad diplomát, vagy használhatatlan szinten megtanulni angolul, majd a nyelvvizsga másnapján elfelejteni az nem azt jelenti, hogy neked a két szép szemedért munkát kellene adni, főleg nem akkor ha valami Isten háta mögötti kis faluban élsz. Ez a XXI. század, jelenleg ahhoz, hogy elhelyezkedj sokkal inkább valódi TUDÁS kell, mint papír. Azt pedig senki nem tudja neked megadni, ezt neked kell megszerezned.


Tudom, Orbán a hibás. Régen meg Gyurcsány volt, meg Bajnai meg Kádár meg mindenki más, csak te nem. Gondolkozz már ember...

2013. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!