Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Fideszesek akkor is...

Vajon a Fideszesek akkor is betegesen imádnák a vezírt, ha nem lenne munkahelyük?

Figyelt kérdés
Valamiért határozottan úgy érzem, hogy a Fidesz hívök 99%-nak van munkája. Ha munkanélküliek lennének, és szembesülnének a Fidesz "szocpolitikájával" (munkanélküli segély max 90 nap, szoc segély, fht leginkább a cigányoknak jár (olvassatok utána a szic segély és az fht feltételeinek és kitisztul a látásotok) közmunkára köteleznek akár nyelvtudással,,diplomával stb is) akkor is ezerrel nyalnák a narancs színü hátsó se..eket amig szép fényesek nem lesznek?
2013. okt. 16. 12:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
41%
Nem büfészakokat kellett volna tanulni kérdezőkém akkor nem lennél ingyenélő.
2013. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Büfészak? Meg ingyenélö? Az apád fülét azt! :-D
2013. okt. 16. 16:13
 23/31 A kérdező kommentje:
A büfészakos balfaxoknak: 3 OKJ-s szakmám van, érettségim, és 2 nyelvvizsgám. (angol, német) ..szátok meg a büfészakos idióta blablátokat! 10 év munkaviszonyom van, olvassátok el a hozzászólásaim. Ja és 31 éves vagyok. Na most pofázzatok!
2013. okt. 16. 16:19
 24/31 anonim ***** válasza:

Pofázhatnék barátom, de nem teszem. A vagdalkozás, mások lealázása nem old meg semmit, még annyit sem mondhatsz, hogy kiengedted a gőzt. De maradjunk a témánál.

A Fidesz hívőknek vagy van munkahelyük, vagy nincs. A jellemző, hogy ők egyszerűen hisznek. A vallásos embereknek sem kell istent megmagyarázniuk, egyszerűen hisznek benne. A Fidesz hívők ugyanezt teszik. Ezért nem is vitathatod meg velük, értelmes-e, amit tesznek. Számukra az, másoknak meg nem. Az viszont kétségtelenül sajnálatos, ha politikai kérdésekben nem a racionalitás, a való világ és tényleges történései, hanem a vakhit a meghatározó. Az is igaz, hogy ki kell valamit találni, hogy a földi valóságba visszatérhessenek. De ez nem lehet a szidalmazás, mocskolódás, mert az nem valami vonzó.

A cigányokkal kapcsolatos témát pedig nem lehet egy odavetett félmondattal elintézni, annál az sokkal összetettebb. Kivéve, ha végletesen elfogult vagy, az viszont olyan, mintha hívő lennél. Csak más a hit tárgya.

Döntsd el magad, mivé kívánsz lenni.

2013. okt. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Tudod mi a legfurább? Hogy valami ok miatt a kérdésemnél egt Fideszes sem írta be hogy igen Fideszes vagyok és van/nincs munkám. Ez mindent elmond, úgyhogy mégsem olyan butaság az amiket ítok. "Talán" van valóságalapja?
2013. okt. 16. 17:04
 26/31 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok fideszes (egyik párti se vagyok), de csak röhögök azokon amit a kérdező összeír.

Az első munkahelyem tönkrement, a 2. cégnél én léptem ki. De összesen nem voltam 1 hónapig munkanélküli. Pedig csak 1 diplomán és nyelvvizsgám van.

Ha a kérdező ennyi végzettséggel nem tud munkát találni akkor vagy kamus, vagy valami fogyatékossága van ami miatt nem veszik fel, vagy munkakerülő.


Persze tudom, hogy sokan nem találnak munkát, de ez nem egy párt miatt van. Spanyolországba nem a fidesz van kormányon mégis hatalmas a munkanélküliség és még lehetne sorolni a példákat. Az mszp alatt se voltak munkák és a válság még rátett erre. Aki ezt nem érti meg az nehezen tarthatja magát értelmiséginek. Ilyet csak azok mondanak akiket behülyítettek a pártok uszító szövegei.


Az meg, hogy mindent a romákon vezetsz le bizonyítja az aluliskolázottságod. Döntsd már el kire vagy mérge. Fidesz? Roma? Zs.idókkal nincs bajod? Vagy az EU-val? És az USA-val? :D


Nagyon frusztrált lehetsz amiatt mert csőd az életed. De inkább csak azt mondom, hogy kamu a kérdésed. Valamiben nagyon hazudsz és ez érződik. Izzadtságszagú az erőlködésed.

2013. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Miért gondoljátok, hogy aki rendelkezik egy érettségivel/diplomával vagy pár szakmával és nyelvvizsgával az nem lehet munkanélküli?

Sajnos jelenleg én is munkanélküli vagyok, nem örülők neki, folyamatosan pályázgatok, amire tudok, de meg lehet nézni az álláskereső oldalakat, felénk pl. lakatost, esztergályost látni legtöbbször, ellenben irodai alig van, így olyan állásokra is beadom, mint pl. árufeltöltő, pénztáros, amihez nem kell papír, ezek is mostanában egyre ritkábban vannak, az utóbbi időben még csak interjúra sem hívtak be, így nehéz elhelyezkedni.

Tudom, itt jön majd a kedves mucsajröcsögés hozzászóló, hogy költözz, olyan helyre, ahol van munkahely, de ez nem ennyire egyszerű, nem csak tőlem függ, ugyanis a páromat a munkája ide köti, szereti, elismerik és jól keres, ő nem tud csapot-papot itt hagyni. Szóval én mindenképpen helyben szeretnék elhelyezkedni, megyeszékhelyen élünk, de úgy látszik mégis oly távol mindentől.

2013. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Miért gondoljátok, hogy aki rendelkezik egy érettségivel/diplomával vagy pár szakmával és nyelvvizsgával az nem lehet munkanélküli? "


Másik szakmát kell kitanulni. Olyat, amire van igény.

2013. okt. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
26-os válaszoló a kérdésem nem kamu, de ha te félsz szembenézni a valós tényekkel ami Magyarországon folyik, az a te bajod!
2013. okt. 17. 13:58
 30/31 anonim ***** válasza:

"Másik szakmát kell kitanulni. Olyat, amire van igény."


Mi volna ez a szakma? Ki fizeti ki? Mert ingyen semmi sincs.

2013. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!